'Merhamet' Bütün Bölümleriyle YouTube'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin yayınlandığı dönem merakla izlenen dizisi 'Merhamet' bütün bölümleri ile YouTube'da!

250px-Merhamet.png

Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu Mahinur Ergun'un kaleme aldığı ve Hande Altaylı'nın 'Kahperengi' isimli romanından ekrana uyarlanan; başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’in paylaştığı 'Merhmet' dizisi yayınlanan bütün bölümleri ile YouTube kanalına yükleniyor.

Yeniden izlemek isteyenler için 'Merhamet' bütün bölümleriyle YouTube'da!​

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İlk sezonunu kesik kesik izlemiştim. İzlerim artık Özgü’yü de çok özlemiştim zaten :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel bir işti, ilk bölümlerinin tadı ayrı güzeldi. Keşke her dizi tüm bölümleriyle yüklense...

• Beğendim
Reactions: alperuz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Bu ne saçma bir konu, iyi tüm bölümleri Youtube'a yüklenen dizilerin konusu açalım. Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu...

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and alperuz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İbrahim Çelikkol'u ilk defa bu dizide izlemiştim, gayet iyiydi. :)

Özgü Namal'ı cidden ekranlarda görmeyi özledim/k. Keşke tekrar dönse. :(

Ayrıca tekrar izlemek isteyenin belki haberi yok, Kanal D'nin kendi sitesinde part part ve onca reklamı izlemek zorunda mı kalsın? En azından tekrar izlemek isteyenin haberi olur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hanımın Çiftliği'ni ne zaman yükleyecekler acaba? En azından Muzaffer ölene kadar ki bölümleri bir izlesek de yad etsek...
Ah ah efsane iş, gelecek mi öylesi? Keşke tüm bölümleri yüklense, 4-5 yıl önce Teve2’de izlemiştim tekrarlarını sonra bakamadım daha. Yad etmek isterim baştan sona...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haber değeri sıfır. :F O zaman Kanal D geçen haftalarda/aylarda Menekşe ile Halil’i, Gümüş’ü, ÖBGZK’yi ve daha nicesini tek part yüklerken konusunu açsaydık. :F Gerçi ben daha örnek veririm ama arkadaş hemen açar Kaçak Gelinler/Kardeş Payı konusu gibi. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Haber değeri sıfır. :F O zaman Kanal D geçen haftalarda/aylarda Menekşe ile Halil’i, Gümüş’ü, ÖBGZK’yi ve daha nicesini tek part yüklerken konusunu açsaydık. :F Gerçi ben daha örnek veririm ama arkadaş hemen açar Kaçak Gelinler/Kardeş Payı konusu gibi. :F
Aa iyi hatırlattın.:FBen Deniz Yıldızını açayım onlardan yeni yüklüyor. :F @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: Özgür