'Merhamet' Bütün Bölümleriyle YouTube'da!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,771
3,859
450
İstanbul
Kanal D'nin yayınlandığı dönem merakla izlenen dizisi 'Merhamet' bütün bölümleri ile YouTube'da!

Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu Mahinur Ergun'un kaleme aldığı ve Hande Altaylı'nın 'Kahperengi' isimli romanından ekrana uyarlanan; başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’in paylaştığı 'Merhmet' dizisi yayınlanan bütün bölümleri ile YouTube kanalına yükleniyor.

Yeniden izlemek isteyenler için 'Merhamet' bütün bölümleriyle YouTube'da!​

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,701
3,434
390
Sevdiğim bir dizi değildi, ilk bölümlerine bakmıştım ama Özgü Namal'ı çok özledim izlemeyi. Keşke oyunculuğu bırakmasaydı...

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,701
3,434
390
Hanımın Çiftliği'ni ne zaman yükleyecekler acaba? En azından Muzaffer ölene kadar ki bölümleri bir izlesek de yad etsek...

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,771
3,859
450
İstanbul
İbrahim Çelikkol'u ilk defa bu dizide izlemiştim, gayet iyiydi. :)

Özgü Namal'ı cidden ekranlarda görmeyi özledim/k. Keşke tekrar dönse. :(

Ayrıca tekrar izlemek isteyenin belki haberi yok, Kanal D'nin kendi sitesinde part part ve onca reklamı izlemek zorunda mı kalsın? En azından tekrar izlemek isteyenin haberi olur.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,701
3,434
390
İbrahim Çelikkol'u ilk defa bu dizide izlemiştim, gayet iyiydi. :)

Özgü Namal'ı cidden ekranlarda görmeyi özledim/k. Keşke tekrar dönse. :(

Ayrıca tekrar izlemek isteyenin belki haberi yok, Kanal D'nin kendi sitesinde part part ve onca reklamı izlemek zorunda mı kalsın? En azından tekrar izlemek isteyenin haberi olur.
Bence de gereksiz bir haber. Merak eden zaten bakar youtube'a izler. Ki Kanal D her dizisinin hesabını açıyor ve yüklüyor...

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,701
3,434
390
Ah ah efsane iş, gelecek mi öylesi? Keşke tüm bölümleri yüklense, 4-5 yıl önce Teve2’de izlemiştim tekrarlarını sonra bakamadım daha. Yad etmek isterim baştan sona...
Benim için de yeri çok ayrı dizinin. O dönemin ruhunu kostümlerle, arabalarla baştan sona çok iyiydi... Neyse ki kısa sahneleri yüklenmiş de en azından arada onlara bakıyorum. :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,850
14,888
859
Haber değeri sıfır. :F O zaman Kanal D geçen haftalarda/aylarda Menekşe ile Halil’i, Gümüş’ü, ÖBGZK’yi ve daha nicesini tek part yüklerken konusunu açsaydık. :F Gerçi ben daha örnek veririm ama arkadaş hemen açar Kaçak Gelinler/Kardeş Payı konusu gibi. :F

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
48,896
44,101
1,061
İstanbul
Haber değeri sıfır. :F O zaman Kanal D geçen haftalarda/aylarda Menekşe ile Halil’i, Gümüş’ü, ÖBGZK’yi ve daha nicesini tek part yüklerken konusunu açsaydık. :F Gerçi ben daha örnek veririm ama arkadaş hemen açar Kaçak Gelinler/Kardeş Payı konusu gibi. :F
Aa iyi hatırlattın.:FBen Deniz Yıldızını açayım onlardan yeni yüklüyor. :F @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: Özgür