MEnes Forumda 4. Yılında Ve 10.000'ler Kulübünde!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çok şükür dün nihayet 1.sezonu bir kez daha baştan sona bitirebildim ve ikinci sezona geçiyorum bugün. İkinci sezonu izleyeli seneler olduğu için en baştan başlamak en iyisi oldu. Üçüncü sezona büyük bir ihtimalle gelecek haftaya yetişir gibiyim, ardından ikinci kısım geliyor ve 2020’de de duyduğuma göre final sezonu...

Bu arada 1.sezondaki meşhur orman operasyonunda Petra’nin ölüm şekli ve yetmezmiş gibi daha sonra da at arabasının hızlanması için onun cesedini atmış olmaları yine içimi acıttı.. :(

maxresdefault.jpg
Çok şükür başlamışsın. Güncele gelmen çok sürmez o zaman. 3. sezonu izleyince zaten konuşuruz. Konuşacak insan olmadığı için tek başıma internette takılıyorum hep. Redditte orda burda yorum okuyorum. Çaresiz bir şekilde tanıdığım birilerinin izlemesini bekliyorum. :A Sen geldiğinde uzunca konuşmak isteyeceksin ve konuşacaksın zaten...

Offf Petra sahnesi, üstüne Levi'nin o buz gibi donuk bakışı, oradaki müzik... Ne harika ne muazzam ne unutulmaz bir sahnedir o... Sonrası ise üzücü dediğin gibi...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O zaman yoldaşımı bu üstün başarılarından ötürü kutluyor ve hediyesini takdim ediyorum :A

[img][5][1].jpg
Sıvacı dostum sena bu sanatsal hediyenden dolayı şükranlarımı gönderiyorum. Muazzam bir sanat eseri bu... :A
@MEnes 'in atkılı bir fotosu vardı, o geldi aklıma :A . Yakışacaktır bu :A
Havalar soğuyor, ihtiyqcı olacaktır :A Tabi bu hediyenin bile aranızda başka bir manası var mı bilemiyorum :A
Manası çok farklı bunun, öyle sıcak kalmakla veya yakışmakla alakası yok. :A Tamamen bir elitizm simgesi üzerine gönderdi bunu yoldaşım. 'FULAR' olmazsa olmazımız... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sıvacı dostum sena bu sanatsal hediyenden dolayı şükranlarımı gönderiyorum. Muazzam bir sanat eseri bu... :A

Manası çok farklı bunun, öyle sıcak kalmakla veya yakışmakla alakası yok. :A Tamamen bir elitizm simgesi üzerine gönderdi bunu yoldaşım. 'FULAR' olmazsa olmazımız... :A
Tahmin ettiğim gibi başka mana çıktı :T:
Herkesin hediyesi de muazzam sanat eseri :A
Neyse ki ben sıradan hediye verdim ?

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tahmin ettiğim gibi başka mana çıktı :T:
Herkesin hediyesi de muazzam sanat eseri :A
Neyse ki ben sıradan hediye verdim ?
Yani konu fular olunca elbette başka bir manası olacaktır. Yoksa yoldaşım neden fular yollasın ki bana hediye olarak. :A Hediyeler gerçekten mükemmel, Leyla ile Mecnun ve Shingeki no Kyojin ve FULAR içeriklerine ne denilebilir sanki başka... :A Ha senin hediyen de güzel ve anlamlı o ayrı tabi. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani konu fular olunca elbette başka bir manası olacaktır. Yoksa yoldaşım neden fular yollasın ki bana hediye olarak. :A Hediyeler gerçekten mükemmel, Leyla ile Mecnun ve Shingeki no Kyojin ve FULAR içeriklerine ne denilebilir sanki başka... :A Ha senin hediyen de güzel ve anlamlı o ayrı tabi. :A
tamam :T:
Benim hediyeden çok sözler değerli :bhr: :A

KDGS konusunda ki etiket bildirimi geldi mi? Olamdı galiba sildim :A KDGS ne deme :A Yani benden başka bildirim geldi mi sen onu de :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
tamam :T:
Benim hediyeden çok sözler değerli :bhr: :A

KDGS konusunda ki etiket bildirimi geldi mi? Olamdı galiba sildim :A KDGS ne deme :A Yani benden başka bildirim geldi mi sen onu de :A
Evet ben de ondan bahsetmiştim, sözler daha değerliydi. :A

Gelmiş sanırım ya da sonradan tekrar etiketlemişsin. :A Konuya bakabilir miyim bilmiyorum, yoğunluk var şu sıralar. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet ben de ondan bahsetmiştim, sözler daha değerliydi. :A

Gelmiş sanırım ya da sonradan tekrar etiketlemişsin. :A Konuya bakabilir miyim bilmiyorum, yoğunluk var şu sıralar. :A
Tabi tabi, sözlere dedin kesin :A

yok o sonraki etikettir. Sonradan tekraradan yaptim çünkü olmamıştı :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tabi tabi, sözlere dedin kesin :A

yok o sonraki etikettir. Sonradan tekraradan yaptim çünkü olmamıştı :A
Neye dediğimi hatırlamıyorum ama sözlere demişimdir yüksek ihtimal. :A Başka bir ihtimal var mı yaaani. :A

Sonrakidir o zaman konuyu da incelemedim bilmiyorum, sana güveniyorum. :A

• Güldürdün