'Mendirman Celaleddin' ATV'de Yayınlanacak!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ejfdn9OXkA0sd7m

'Celaleddin Harzemşah'ın hayatını anlatan 'Mendirman Celaleddin' ülkemizde hangi kanalda yayınlanacak?

Yapımını Bozdağ Film'in üstlendiği, başrollerinde Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun yer aldığı yapım ATV'de ekrana gelmeye hazırlanıyor.

'Bozkır Arslanı Celaleddin' yakında ATV'de!

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Ben de yeni dizi sandım. Allah Allah Celaleddin diye bir dizi yapmıştı Mehmet Bozdağ diyorum kendi kendime. Meğrrsem aynı diziymiş. :A

Bekliyoruz, belki izlerim. :)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Kuruluş Osman'ın sezon finali vermesinin ardından çarşamba akşamları yayınlanır muhtemelen. :)

Yazın 5-6 reyting alır en azından. :)

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
İzleyeceğimi zannetmiyorum ancak ilgi görecektir dizi. Özbekistan'da reytingleri iyi mi acaba bu dizinin?

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi, Bozdağ Film tarafından yapıldı. Türk-Özbek ortak yapımı olan dizi İlk kez Özbekistan'da yayına girmişti. Şimdi Türkiye dahil bir çok ülkede yakında yayına girecek.

Dizinin Harzemşahlar Devleti’nin son lideri Celaleddin Harzemşah’ın hayatını konu ediyor. Yenilmez hükümdar Cengiz Han'ın ordularını üst üste mağlup edip, Moğol ordularının yenilemeyeceği efsanesini yerle bir eden, 'gerçek bir kahraman ve devlet adamı'.

Özbekistan'da Mendirman Celaleddin olarak yayınlanmıştı. Türkiye'de ise Bozkır Arslanı Celaleddin olarak yayınlanacak.

Dizinin 2. sezonu bu ay (Mayıs) içerisinde çekilecek.
------

Kuruluş Osman'ın sezon finali vermesinin ardından çarşamba akşamları yayınlanır muhtemelen. :)

Yazın 5-6 reyting alır en azından. :)
Alır ancak dizi 13 bölüm falan çekildi. 2. sezonu bu ay içerisinde çekilecek. Yabancılar 50 dk 1 saat izlerken biz 2 saatlik birleşmiş bölümü izleyeceğiz. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu dizi de burada yayınlanmasa bir şey olurdu mazallah. Gülenay Kalkan'ın instagram hesabında bir sahne gördüm ve beni uzaklaştırmak için yetti de arttı bile. :A Ve Allah aşkına bu dizi neden yazın yayınlanıyor, ne gerek vardı yazın. Kanalı ise asla şaşırtmadı. Umarım boşluktan 10+ falan almaz.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem