Menajerimi Ara'ya Yeni Oyuncu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
vYQkPt6eVHgY_X8hMnRdzKPlWvrMw2cBrtN7vsUEqYK76z4QBTXThreyZYk3aiVPcmfVPOgboWUWcig_kISA1D00jElxA-gg9p-zF3BIcwUy6blJ

Star TV'nin iddialı dizisi Menajerimi Ara'ya yeni oyuncu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Denizcan Aktaş, Gamze Karaduman, Semi Sırtıkkızıl ve Nazlı Senem Ünal'ın paylaştığı yapımın kadrosuna, daha önce 'İstanbullu Gelin', 'Şahin Tepesi', 'Jet Sosyete' gibi işlerde rol alan Bedir Bedir dahil oldu.

Öte yandan dizinin kamera arkası ekibi de belli oldu. Dizinin müziklerini Uğur Ateş ve Saki Çimen, kostüm tasarımını Burcu Çam ve Mina Tanay, görüntü yönetmenliğini Selim Demiratar, idari yapımcılığını ise Ali Demir üstlenecek.

Menajerimi Ara, yakında Star'da başlıyor!

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şahin Tepesi, Jet Sosyete ve Olanlar Oldu'da izlemiştim iyi bir oyuncu. Diğer konuda da söylemiştim orijinalinde olmayan bir karakteri oynayacak ve tahminen çaycı diye sallıyorum bakalım tutacak mı. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Dizinin görüntü yönetmeni kısmını Selin Demiratar diye okudum ilk başta, yav bu kız niye görüntü yönetmeni olmuş diyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Büyük ihtimalle Jet Sosyete'de izleyip unuttum neyse orada oynadıysa büyük ihtimalle iyi oyuncudur.