'Menajerimi Ara'ya Sürpriz Konuk! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,798
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2517489689178024852.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne sevilen oyuncu Levent Ülgen konuk oluyor.

Son olarak 'Gençliğim Eyvah' dizisinde izlediğimiz Ülgen, dizide tiyatro provasında kriz yaşayan ve krizi çözmesi için menajerine başvuran oyuncuyu oynayacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Star'da!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,798
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin adı 'Menajerimi Ara', yayınlanan fragmanlarda-ön izlemelerde oyunculara dair hiç bir şey yok. Konuk olan oyuncuları bile bölüm fotoğraflarında öğreniyoruz. :A

Bu arada bölüm özetinde "tiyatro provasında kriz yaşayan bir oyuncu" olarak bahsetmişler. Umarım ikinci fragmanda olur. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Edit: İlk sezondaki havuz hikayesiymiş. Senarist daha önce atladığı konuk hikayelerini de uyarlamaya başlamış şükür. :A @Özgür @mesmeso61

Ekli dosyayı görüntüle 99805
Bir aydır mobildeydim laptopa geçince uyarlamadığı hikayelere bakacaktım. Acaba orijinalden kaç hikaye kaldı elde?

Sanat filmi yapmak isteyen kişi için cidden aklıma ünlü kimse gelmiyor. Aslında Ufuk Özkan veya Bülent Çolak güzel olabilir o konuya.

Böyle iyi bir oyuncunun yine arada kaynayacak olmasına çok üzülüyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bir aydır mobildeydim laptopa geçince uyarlamadığı hikayelere bakacaktım. Acaba orijinalden kaç hikaye kaldı elde?

Sanat filmi yapmak isteyen kişi için cidden aklıma ünlü kimse gelmiyor. Aslında Ufuk Özkan veya Bülent Çolak güzel olabilir o konuya.

Böyle iyi bir oyuncunun yine arada kaynayacak olmasına çok üzülüyorum.
Monica Bellucci ve bu hikaye atlanmıştı şimdi onlar da uyarlanıyor onlar da aradan çıkınca ilk 3 sezon bitiyor. Artık bundan sonra 4. sezona (5 bölüm daha var) geçiş yapılır diye düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso