'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümüne Sürpriz Bir Konuk Daha! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EgaYSSZWoAo9_lj

Star TV'nin yeni dizisi 'Menajerimi Ara'nın ikinci bölümüne sürpriz bir konuk daha!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun üstlendiği; başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın paylaştığı yapımın gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne dizinin yönetmen koltuğuna oturan Ali Bilgin de konuk olacak.

Bilgin, dizide Nükhet Duru ve Nebahat Çehre'nin rol almak için birbirleriyle mücadele ettiği bir filmin yönetmeni olarak kendisini canlandıracak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Salı 20.00'de Star TV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Çağan Irmak konuk olacak denilmişti o olsa güzel olurdu ama böyle de iyi hatta daha değişik. :A Bekliyore. :Z

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu diziye mi başlasam yoksa orjinaline mi karar veremedim. Genellikle orjinalleri çok daha kaliteli ve güzel oluyor. Türkiye'deki gibi sahne kısıtlamaları da olmuyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bu diziye mi başlasam yoksa orjinaline mi karar veremedim. Genellikle orjinalleri çok daha kaliteli ve güzel oluyor. Türkiye'deki gibi sahne kısıtlamaları da olmuyor.
Bence ikisini de izleyebilirsin ama yerli versiyonu da en az uyarlaması kadar güzel önce ona şans verebilirsin. :D

• Beğendim
Reactions: Hazem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm Bulgaristan'da trendler listesinde ve şimdilik 600 bin üzeri izlenmiş bu arada. :A

Trendler de olup olmadığını bilmiyorum ama yüklendiğini öğrendiğim iyi oldu. :A puhu'dan bakmayı düşünüyordum yoksa.

IMG_20200827_231426.jpg

@slhttnmtl senin de haberin olsun. :A Yüklenmez zannediyordum ben. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bana bildirim gelmedi. Halbuki abone olup bildirimleri açmıştım. :F Neyse ya iyi olmuş ben de düşünmüyordum yükleneceğini. :A
Normalde benim de bildirimler açık oluyor hep, ama Türkiye'de açık olmadığı için bölümler gelmemiştir bildirim. :A Daha önce hiç bir Ay Yapım dizisini bu kadar beklemediğim için bilmiyordum yüklenip yüklenmediğini, sürpriz oldu. :F Öğrendiğimiz iyi oldu ama...