Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya normalde hep kesin kararlar veremem ama bunu seveceğime eminim n gibi tek bir kusur yok sanırım bu Bizim Hikaye'den sonra onun gibi kaçırmadan izleyeceğim ve bayılacağim bir dizi olacak. :bhr:

Tanıtımlar yayınlanmadan önce senin gibi kuşkularım vardı aslında, ama tanıtımlar ile gitti onlar. :A Kaçırmadan izlerim bende, ama Salı günü olursa Baraj'ı bırakamam. :F

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tanıtımlar yayınlanmadan önce senin gibi kuşkularım vardı aslında, ama tanıtımlar ile gitti onlar. :A Kaçırmadan izlerim bende, ama Salı günü olursa Baraj'ı bırakamam. :F
Ben ne yapacağımı bilmiyorum ama salı olursa sanırım Baraj benim için internet dizisi olacak. :A
Perşembe olursa Mucize Doktor internet dizisi olacak. :A
Pazartesi olursa oylama yaparım herhal. :A
Cuma olursa Babil internet dizisi olacak. :A
(Hepsi büyük ihtimalle kesin değil. :A)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben ne yapacağımı bilmiyorum ama salı olursa sanırım Baraj benim için internet dizisi olacak. :A
Perşembe olursa Mucize Doktor internet dizisi olacak. :A
Pazartesi olursa oylama yaparım herhal. :A
Cuma olursa Babil internet dizisi olacak. :A
(Hepsi büyük ihtimalle kesin değil. :A)

Cuma ve Pazar günü takip ettiğim dizi yok. Ama bu iki güne de gelmeyeceği kesin. :A Sefirin Kızı var Pazartesi.

Salı veya Perşembe olursa her türlü internet dizisi olacak. :F

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Cuma ve Pazar günü takip ettiğim dizi yok. Ama bu iki güne de gelmeyeceği kesin. :A Sefirin Kızı var Pazartesi.

Salı veya Perşembe olursa her türlü internet dizisi olacak. :F
Tamam o zaman iyi.
Bende de Yasak Elma var pazartesi ve bırakacağımı sanmıyorum ama bilemiyorum. :A
Ben bunu internete atamayacağım ya. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tamam o zaman iyi.
Bende de Yasak Elma var pazartesi ve bırakacağımı sanmıyorum ama bilemiyorum. :A
Ben bunu internete atamayacağım ya. :A

Sezon dizileri başlayana kadar TV'den takip ederim, ama yeni bir dizi için asla bırakmam bir diziyi. :A Özellikle Yasak Elma ve Mucize Doktor'u. :F

Zalim İstanbul gelince Yasak Elma'yı bırakmıştım, internetten takip edince bir şey anlamıyorum. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hükümet gibi kadın. :bhr: Benim de menajerim Feris olsun. :Z @Özgür @alperuz @mesmeso61

20200731_174542.jpg

• Harika
Reactions: mesmeso

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sezon dizileri başlayana kadar TV'den takip ederim, ama yeni bir dizi için asla bırakmam bir diziyi. :A Özellikle Yasak Elma ve Mucize Doktor'u. :F

Zalim İstanbul gelince Yasak Elma'yı bırakmıştım, internetten takip edince bir şey anlamıyorum. :F
Ben de bırakmam ama içimde sanki melek şeytan kavgası var ne yapacağımı bilemiyorum. :A
Aslında internetten ben anlayabiliyorum da televizyon kadar keyifli olamıyor. :F

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de bırakmam ama içimde sanki melek şeytan kavgası var ne yapacağımı bilemiyorum. :A
Aslında internetten ben anlayabiliyorum da televizyon kadar keyifli olamıyor. :F

Aslında internetten daha iyi olması lazım, reklam derdi yok :A İstediğin yerde durdurabiliyorsun falan ama dediğin gibi TV kadar keyifli olmuyor. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Televizyonda YouTube'dan izleyince 5 saniye falan reklam oluyor, var mı bilmiyorum. Ben bilgisayar ekranını TV'ye bağlıyorum öyle izliyorum. :A
Var da geçiliyor ama zor oluyor ben de laptopum olmadığı için bazen Tv de oynat gibi bir şey çıkıyor ona tıklıyorum videoyu telefondan seçiyorum televizyonda oynuyor youtube için. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Var da geçiliyor ama zor oluyor ben de laptopum olmadığı için bazen Tv de oynat gibi bir şey çıkıyor ona tıklıyorum videoyu telefondan seçiyorum televizyonda oynuyor youtube için. :A

YouTube'da Premium almaları için reklamları iki saat yapıyor. :A Cidden sıkıyor, ama ben son iki üç aydır hiç çekmiyorum bu derdi. :F

• Beğendim