'Menajerimi Ara'da Sürpriz Değişiklik! | Star TV

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Melikşah’a yazardım ama görmez. :A Ünlü olmadan önce mesajlarıma cevap verirdi şimdi görmüyor bile. :A Hatta bir gün Kadıköy sinemasından çıkarken Boran ve onu görmüştüm konuşmuştuk 1 ay sonra Mücbir Sebepler ile patladı adam. :A

Aslında orijinal dizide ikisi de oyuncu olan bir karı-koca hikayesi vardı. Belki Halit Ergenç ve Bergüzar Korel o hikayeyle gelirler. :Z Bunu ben düşündüysem umarım dizi ekibi de düşünmüştür. :A

Malum butona çok ihtiyacımız var şu günlerde. :A

Belki yazdığınız mesajlara cevap vermiyor olabilir ancak forumumuzu takip ettiği kesin Özgür beyciğim. :A Yalnız cidden büyük patladı, büyük bir skandal falan yaşamadığı sürece daha da durduramayız kendisini. :A

Şimdiden 9. bölüm konukları için Halit Ergenç ve Bergüzar Korel konusunu açın bence Özgür beyciğim. :A Tabii dizi o zamana kadar devam edebilirse...

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
20200731_170654-jpg.90402

Star TV'nin sevilen yeni dizisi 'Menajerimi Ara'da sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun üstlendiği; başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın paylaştığı yapımda senarist değişikliğine gidildi.

Başarılı senarist Yelda Eroğlu ile yollarını ayıran yapımın senaryosunu artık Ekin Atalar kaleme alacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Salı 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Bi an günü değişti diye sevindim :-|

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Belki yazdığınız mesajlara cevap vermiyor olabilir ancak forumumuzu takip ettiği kesin Özgür beyciğim. :A Yalnız cidden büyük patladı, büyük bir skandal falan yaşamadığı sürece daha da durduramayız kendisini. :A

Şimdiden 9. bölüm konukları için Halit Ergenç ve Bergüzar Korel konusunu açın bence Özgür beyciğim. :A Tabii dizi o zamana kadar devam edebilirse...
Ahahah ne dediysek o Sherlock beyciğim... :A

Son cümleyi @Aserat görmesin. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock