'Menajerimi Ara'da Koronavirüs Senaryo Değişikliğine Neden Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara'da virüs senaryo değişikliğine neden oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımda 4 oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıkması dizide senaryo değişikliğine neden oldu.

Dizide Feris (Ergüder), Dicle'yi (Eroğlu) kovacak, yerine işe yeni bir asistan alacak. Asistanı ise Ayşe Köksal canlandıracak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senaristin de işi zor valla. Yan rollerde vaka çıksa bir nebze idare edersin ama hikayenin merkezindeki bir oyuncuda çıkması bayağı sıkıntılı. Dicle'nin işten ayrılması meselesi işlenmişti ama diziye bir haftadan fazla ara vermemek için mecburen tekrar aynı yola girmişler. Galiba Barış ve Emir'in onun uğruna kavga ettiğini öğrenince Feris onu kovacak zaten 13. bölümde de bu sinyaller vermişti. DicBar kısmı kızağa çekileceğine (Peride de muhtemelen 1-2 bölümlüğüne şehir dışına falan gider) göre Kıraç-Feris-Çınar ve asistanlar odaklı bir bölüm göreceğiz galiba. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi and Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hâlâ iyileşemedi mı ya umarım çok ciddi değildir
Herkesin durumu iyiye gidiyor yakında tamamen atlatırlar. Bu dönemde diziye 2-3 hafta ara vermek riskli olacağı için yapımcı cephesini de anlıyorum. İşin kötü kısmı fanların Ahsen'in tamamen diziden atıldığını falan sanmaları. İnsan azıcık üzerine düşününce anlar geçici bir önlem olduğunu.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin izleyicileri kaç yaşında acaba? Senaryoda "hastalık" nedeniyle değişiklik yapıldı deniliyor, ayrıldı anlıyorlar. Hatta Twitter'da etkinlik falan başlatacaklar şaka gibi. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara'da virüs senaryo değişikliğine neden oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımda 4 oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıkması dizide senaryo değişikliğine neden oldu.

Dizide Feris (Ergüder), Dicle'yi (Eroğlu) kovacak, yerine işe yeni bir asistan alacak. Asistanı ise Ayşe Köksal canlandıracak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Geri gelicek mi ahsen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yanlış anlaşılacak bir tweet yazmamıştı. İşte DicBar ya da DicMir’e düşen kitle ergen olduğu için okuduğunu da anlayamıyor. Kadının yazdığı gayet net ama altında yazılan ergen yorumları tam bir cringe şelalesi. :A
Bence de anlaşılır ama az çok gelecek tepkileri tahmin etmesi gerekiyordu. :A Neyse sen de menajer odaklı bölüm istiyordun gözün aydın. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence de anlaşılır ama az çok gelecek tepkileri tahmin etmesi gerekiyordu. :A Neyse sen de menajer odaklı bölüm istiyordun gözün aydın. :A
Sende de okuduğunu anlayamama sorunu var ben aşk dörtgeninin ve entrikaların olmadığı bölümler istiyorum diyordum. :A Yoksa Dicle’siz olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Dicle kovulduktan sonra bir daha mı işe alınacak anlamadım...Yada Serkanın asistanı olarak mı başlayacak...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neden diziler virüs çağını görmezden geliyor, hiçbir dizide maske kullanmak bile görülmüyor anlamıyorum (eğer gösteren diziler varsa söyleyin bilmiyorum gerçekten :A ) Arka Sokaklar’da göstermelik gösteriyorlar ancak ana karakterlerin hiçbiri takmıyor, sanki kraliyet ailesi. Virüse dair, maskeye dair hiçbir iz göstermeyen diziler yapay ve gerçek dışıdır, hayattan uzak ve halktan kopuk.

Şu karakterler tıpkı onları canlandıran oyuncuları gibi virüse yakalanmış ve karantinaya girmiş gösterilebilirdi halbuki.

Ayrıca RTÜK ona buna öpüşmeye ceza vereceğine maske kullanmayan dizilere ceza vermeli. Dönem ve geçmiş temalı diziler hariç, senaryosu günümüzde geçen bütün dizilerde karakterlerin maske kullanımı zorunlu olmalı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Neden diziler virüs çağını görmezden geliyor, hiçbir dizide maske kullanmak bile görülmüyor anlamıyorum (eğer gösteren diziler varsa söyleyin bilmiyorum gerçekten :A ) Arka Sokaklar’da göstermelik gösteriyorlar ancak ana karakterlerin hiçbiri takmıyor, sanki kraliyet ailesi. Virüse dair, maskeye dair hiçbir iz göstermeyen diziler yapay ve gerçek dışıdır, hayattan uzak ve halktan kopuk.

Şu karakterler tıpkı onları canlandıran oyuncuları gibi virüse yakalanmış ve karantinaya girmiş gösterilebilirdi halbuki.

Ayrıca RTÜK ona buna öpüşmeye ceza vereceğine maske kullanmayan dizilere ceza vermeli. Dönem ve geçmiş temalı diziler hariç, senaryosu günümüzde geçen bütün dizilerde karakterlerin maske kullanımı zorunlu olmalı.
Diziler başlamadan önce tedbir kapsamları içinde olduğuna dair bilgilendirme ve işaretlerle başlıyor diziler;
Çekim alanları olabildiğince dışa kapalı tutuluyor.

Dediğin olay birtek Hastane vb. dizilerde mevcut. Yurtdışındada dizilerde durum pek farklı değil takip ediyorsundur.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Yasak Elma yaz öncesi korona var diyordu, elleri dezenfekte etme durumuda vardı ama yeni sezonda görmedik :A

Arka Sokaklar dizisinde koronaya yakalananlar oldu. İşlediler bir kaç kez. Diğer dizilerde rastlamadım :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Arka Sokaklar geçen sene dikkat ediyordu da iyi kötü bu sene unutuldu ama en çok dikkat çeken de oydu doktor ve Corona konuları işlendi

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski