Menajerimi Ara'da Barış'ın Annesini Kim Canlandıracak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
images

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya yeni oyuncu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin 26. bölüm fragmanında Barış (Aktaş) karakterinin annesinin görünmesi merak uyandırmıştı. Karakteri canlandıracak ismin son olarak 'Çukur'da rol alan ödüllü oyuncu İpek Türktan Kaynak olduğu ortaya çıktı.

Menajerimi Ara, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Star'da!

20210219_115229.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayalimdeki anne bu değildi daha yaşlı ve imaj olarak da farklı birini bekliyordum. Kadın gerçekte 40 yaşındaymış üstelik. Neyse iyi oyunculuk izledikten sonra gerisi pek önemli değil diyelim. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ben daha tanıdık birisi gelir diye ummuştum. Umarım Dicle'nin annesi gibi çocuğunun ilişkisine vs karışan bir tip değil de diziye katkısı olacak konu ile gelen birisi olur.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben daha tanıdık birisi gelir diye ummuştum. Umarım Dicle'nin annesi gibi çocuğunun ilişkisine vs karışan bir tip değil de diziye katkısı olacak konu ile gelen birisi olur.
Hiç sanmıyorum kesin evlatlarına fazla düşkün olup Barış'ın başına gelenler yüzünden Dicle'ye cephe alacak. :A Umarım yanılırım ama Ekin Atalar'dan bahsediyoruz. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hiç sanmıyorum kesin evlatlarına fazla düşkün olup Barış'ın başına gelenler yüzünden Dicle'ye cephe alacak. :A Umarım yanılırım ama Ekin Atalar'dan bahsediyoruz. :A
Geçenlerde tt çalışması yapılmış diziye ek senarist gelsin diye. Kadın tek başına yazamıyor diye tt başlatmışlar ve gündeme girmiş :F Umarım destek ekibi gelir. Konuk hikayelerine artık ciddi el atılması gerekiyor. 25 bölüm oldu belki 50'den fazla konuk gelmiştir ama beni tam anlamıyla tatmin eden hikaye sayısı 5-6 vardır yada yoktur.:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçenlerde tt çalışması yapılmış diziye ek senarist gelsin diye. Kadın tek başına yazamıyor diye tt başlatmışlar ve gündeme girmiş :F Umarım destek ekibi gelir. Konuk hikayelerine artık ciddi el atılması gerekiyor. 25 bölüm oldu belki 50'den fazla konuk gelmiştir ama beni tam anlamıyla tatmin eden hikaye sayısı 5-6 vardır yada yoktur.:A
İnsanlar kendini boşa yoruyor böyle gelmiş böyle gidecek maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Diziye katkı mı? :D
Yani şöyle desem daha mantıklı olur hikayesi ekran başında sinir krizi geçirtmeyen izlenilesi olmalı :A Mesela Çınar'ın ailesi son oynadıkları bölümdeki abartıyı saymazsak çok tatlıydı ve izlenilebilirdi. O tarz sıkıntısız bir karakter demek istedim :D Tabi bu mümkün mü? HAYIR :F Gıcık kaynana rolleri yazar kesin Ekin Atalar :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso