Menajerimi Ara - Tanıtım Fragmanları | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200706_123616-jpg.89163

Star TV'nin büyük heyecanla beklenen yeni dizisi 'Menajerimi Ara'nın tanıtım fragmanı izleyici ile paylaşıldı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yakında Star TV'de izleyicisi ile buluşacak olan dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesi anlatılacak.

Call My Agent uyarlaması 'Menajerimi Ara' yakında Star TV'de!

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Aserat koş. :Z

Çok iyi bir fragman olmuş şimdi daha da heyecanlandım hemen orijinaline devam etmeliyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çok iyi olmuş fikir olarak da hoşuma gitti. Kadro da en az orijinali kadar uyumlu görünüyor merakla bekliyorum. :Z Çok yakında deniliyorsa gelecek ay başlayabilir ki başlasın ve yaza damgasını vursun. :Z

@Aserat koş. :Z

Çok iyi bir fragman olmuş şimdi daha da heyecanlandım hemen orijinaline devam etmeliyim. :A
Haber arasında yayınlanabileceği hiç aklıma gelmediği için hep filme odaklandım. :A Ama akşam da olmadı yani gıcık Sıtar.ss

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş :Z artık ön yargılarım da yok oldu umarım büyük bir kitle böyle düşünür.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fragmana tekrar bakınca dikkatimi çekti Neomie'yi oynayacak kişi değişmiş. Pınar Ünsal oynayacak denilmişti ama Gamze Karaduman olmuş ki kendisini bir türlü güzel işlerde göremediği için üzülen biri olarak benim açımdan çok daha iyi. :Z

Teaser bile çok şıksa dizi nasıl olur hiç düşünemiyorum keşke Ali Bilgin ayrılmasa. :(

Başroller zaten tamam da yan roller benzerlik olarak nasıl durur diye merak etmiştim ama Herve de Sofia da cuk olmuş. :Z Bir de bir adam daha var ama iş yerinde geçen Türk dizisi klişesi olarak o da çaycı gibi bir şey herhalde. :A @Özgür

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tanıtım çok farklı çok güzel daha heyecanlandım şimdi... :Z:oley:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı