'Menajerimi Ara' Setinde Şok İddia!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
5f44d80155428115d44243b9.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'da şok iddia!

Ay Yapım imzalı dizideki 5 oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı haberlerinin gündeme gelmesinin ardından gelen iddialar Twitter'ı karıştırdı. Bu iddialara göre, Ayşenil Şamlıoğlu'nun testinin pozitif çıktığı haberi ekipten saklandı ve 2 gün daha çekim yapıldı, çeşitli olaylardan sonra virüsün iyice yayılmasına rağmen çekimlere ara verilmedi.

İddiaların doğru olup olmadığı konusunda henüz herhangi bir açıklama gelmedi:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Yalandır bu ya. Kadın negatif paylaşımı yaptı. Varsa bir halt yapılan ve negatif çıkan test hatalıdır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu iddialar doğru mudur bilmiyorum ama bir dizinin imajı bu kadar lekelenebilirdi. Sezon başında pozitiflik saçan tatlış, kaliteli ve iyi reyting alan bir diziyken reytingleri düştü, senaristi, yönetmeni ve günü değişti, senarist diziyi eski tadından uzaklaştırmaya başlasa da tam toparlandı derken yine düşüşe geçti ve şimdi de bu haberler. Hele ki Ay Yapım seti olması işi daha da vahim hale getiriyor umarım doğru değildir. Doğruysa çok şaşıracağım, kızacağım ve üzüleceğim gerçekten.

Ekipten saklanmış yazınca kendi saklamış zannettim her türlü saçmalık böyle bir şey niye yapsınlar böyle olunca daha yayılacağı bilemezler mi
Muhtemelen yayın aksamasın diye yapmışlardır her yapımcı reyting ve para derdinde maalesef. Geçen sefer tüm yapımcılar ortak kararla ara vermişti ama bu sefer böyle bir karar yok ve bir dizi durduk yere ara verirse reytinglerinin düşme tehlikesi doğuyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu iddialar doğru mudur bilmiyorum ama bir dizinin imajı bu kadar lekelenebilirdi. Sezon başında pozitiflik saçan tatlış, kaliteli ve iyi reyting alan bir diziyken reytingleri düştü, senaristi, yönetmeni ve günü değişti, senarist diziyi eski tadından uzaklaştırmaya başlasa da tam toparlandı derken yine düşüşe geçti ve şimdi de bu haberler. Hele ki Ay Yapım seti olması işi daha da vahim hale getiriyor umarım doğru değildir. Doğruysa çok şaşıracağım, kızacağım ve üzüleceğim gerçekten.

Muhtemelen yayın aksamasın diye yapmışlardır her yapımcı reyting ve para derdinde maalesef. Geçen sefer tüm yapımcılar ortak kararla ara vermişti ama bu sefer böyle bir karar yok ve bir dizi durduk yere ara verirse reytinglerinin düşme tehlikesi doğuyor.
Saklarsan daha fazla yayılacak yine ara vereceksin doğruysa cidden akıl kârı değil ama ben gerçek olmadığını düşünüyorum

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben Ay Yapım'ın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Eğer doğru çıkarsa çok üzülürüm.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben bunları Twitter'de gördüğümde ilk şok oldum. Umarım böyle bir şey yoktur. Böyle bir şey varsa duyarsızlığından dolayı Ay Yapım'a çok kızgınım.