'Menajerimi Ara' Final Yapıyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2772743_810x458.jpg

Menajerimi Ara final yapıyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme aldığı, başrollerini; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Özge Borak, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin final yapacağı öğrenildi.

Bu hafta Cem Belevi ile Nursel Köse'nin konuk olduğu 43. bölümü yayınlanacak olan dizinin 47. bölümünde (yeni bir değişiklik olmaz ise) ekran macerasını sonlandıracağı ortaya çıktı.

Menajerimi Ara, yeni bölümüyle pazar 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu reytinglerle yaz sonunu görmeyeceğini biliyordum, şu devirde 47 iyi bir sayı, her ne kadar Ekin'den sonra toparlanmıştı ama giden gidince yazık oldu.

Baş Belası da uçar artık... :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Geçen bölümün ardından 1 Ağustos'ta final yapabileceklerini söylemiştim. Muhtemelen bir bölüm daha uzayıp 48. bölümde final yaparlar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,929
Puanı
1,061
Of bu kadar erken olmasaydı keşke. :( Yani hepimiz finali bekliyorduk zaten ama 47'de biteceğini tahmin etmemiştim. Bari 48 veya 50'de olsaydı çünkü tek sayıda kalınmasından aşırı nefret ediyorum.ss Eğer ara vermezlerse 25 Temmuz'a denk geliyor ama Kurban Bayramı'nda da araya girerlerse cidden 1 Ağustos kısmı doğru çıkmış olacak.

Neyse final yayınlandığında daha uzun yorum yaparım ama 25 bölümü rezil bir senaristin elinde harcansa bile kadrosunun güzel uyumu ve işlediği konularla, pandemi günlerine renk katmasıyla güzel hatırlayacağım bir dizi olacak. O değil de Canan Ergüder finalde dönebilse de tam kadro final yapsa bari. :(
------

Bu arada madem ekip eylül işlerine yetişebilecek o zaman Fatih Artman (Uyanış'a girecek diyorlardı ama doğru olduğunu sanmıyorum) ve Ahsen Eroğlu'nu güzel rollerle Kırmızı Oda'ya bekliyorum. :Z :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,055
Puanı
410
Çok çok çok çok ama çooooook kötü gitti, aşırı geç kalmış bir karar.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,055
Puanı
410
Sana soran olmadı. :A Ayrıca 30. bölüme kadar reytingleri iyiydi bu şartlarda 17 hafta daha fazla sürmesi inanılmaz bir durum değil. :A
Forum sitesinde yazdığın şeye bak Allah seni ıslah etsin yazık :A
Dizi 3 bölüm iyi gitti, (ki hayatı boyunca 7 bile alamadı o ayrı) 40 bölümdür yerlerde :A