Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Senaristi değiştirmek isteyen bugünkü devam haberinin ardından o kararı alırdı.

Ay Yapım keşke Barış Falay ve Fatih Artman'ı şuradan çekse de adamların önü açılsa. :D
Belki almışlardır :A

Bakarsın yarın haberini duyarız :F

• Güldürdün
Reactions: mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bu hafta Yağmur Tanrısevsin konuk geliyor ama yine kimsenin duyurduğu yok. Harika bir dizi ekibi ya.

Ayça Varlıer'in konusu klişe gibi duruyor. Yağmur'da umarım figüran gibi bir durmuyordur.

Bu evlilik teklifinin iki sonucu olacak bence. Ya Feris hayır deyip Amerika'ya gidecek ya da evet deyip ikisi birlikte gidecek. Böylece Ceyda şirketi ele geçirebilir. Ama Serhat Teoman diziden çıkmak ister mi bilemiyorum. Bence böyle bir fırsat varsa kaçsın kurtarsın kendini. :D

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu hafta Yağmur Tanrısevsin konuk geliyor ama yine kimsenin duyurduğu yok. Harika bir dizi ekibi ya.

Ayça Varlıer'in konusu klişe gibi duruyor. Yağmur'da umarım figüran gibi bir durmuyordur.

Bu evlilik teklifinin iki sonucu olacak bence. Ya Feris hayır deyip Amerika'ya gidecek ya da evet deyip ikisi birlikte gidecek. Böylece Ceyda şirketi ele geçirebilir. Ama Serhat Teoman diziden çıkmak ister mi bilemiyorum. Bence böyle bir fırsat varsa kaçsın kurtarsın kendini. :D
Bence Feris'in gidişi Serkan'ın dava süreci yüzünden olacak gibi. Hatta Melisa Tahtacı mal paylaşımıyla EGO'ya vs gelirse gidişi için mantıklı bir neden olabilir.

Sosyal medya ekibi ile senarist diziyi mahvetti. Ay Yapım'dan bu tecrübesizliği hiç beklemezdim...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bence Feris'in gidişi Serkan'ın dava süreci yüzünden olacak gibi. Hatta Melisa Tahtacı mal paylaşımıyla EGO'ya vs gelirse gidişi için mantıklı bir neden olabilir.

Sosyal medya ekibi ile senarist diziyi mahvetti. Ay Yapım'dan bu tecrübesizliği hiç beklemezdim...
Ben köstebek gibi Melisa'dan da ümidi kestim. Diziye geleceğini sanmıyorum. Ha gelirse iyi olur ama. Feris'den boşalan aşk yerini o doldurur. Bu sırada Ceyda'da eli geçirmiş olursa hem ajansı geri almaya yardım eder hem de Serkan'la yeniden birlikte olmaya çalışır.

Ay Yapım günü değiştiğinden beri diziyle olan bağını kesti bence. Kendi hallerine bıraktı bu diziyi. Bu sezonun başarısızlığını kapatmak için gelecek sezonun çalışmaları ile ilgileniyorlardır.

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ben köstebek gibi Melisa'dan da ümidi kestim. Diziye geleceğini sanmıyorum. Ha gelirse iyi olur ama. Feris'den boşalan aşk yerini o doldurur. Bu sırada Ceyda'da eli geçirmiş olursa hem ajansı geri almaya yardım eder hem de Serkan'la yeniden birlikte olmaya çalışır.

Ay Yapım günü değiştiğinden beri diziyle olan bağını kesti bence. Kendi hallerine bıraktı bu diziyi. Bu sezonun başarısızlığını kapatmak için gelecek sezonun çalışmaları ile ilgileniyorlardır.
Son paragraf resmen durumun açıklaması olmuş. Efsane olabilecek bir işi sırf kadrosu için (ergen tayfa dışında) izlemeye mahkum ettiler bizleri...

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Muhtemelen Serkan boşanacağına çok güvenip teklif yapıyordur ama son anda bir pürüz çıkar ve boşanamaz bunun üzerine de Feris teklifi kabul etmeye karar verir gibi bir şey olacak. Zaten Canan Ergüder'in mecburi gidişi büyük kayıp olacak bir de Serhat Teoman çıkmaz o yüzden araları illa ki bozulacak bir yerde.

Ayrıca Yağmur Tanrısevsin de aman aman ünlü biri değil yani önceden duyrulsa reytingler 5'e falan çıkmayacak sonuçta. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
33. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI VE BÖLÜM ÖZETİ

EyhHajFW8AI33Pb

@Özgür @mesmeso @hayret bi şey @ozmoturk

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Belki almışlardır :A

Bakarsın yarın haberini duyarız :F
Ekin hanım gerçekten bu durumdaysa geçmiş olsun ama pek haberin gerçekliğine inanamadım ben. Konuda da yazdığım gibi gönderildi imajı yerine rahatsızlandı ve ayrılmak zorunda kaldı imajı daha iyi. Ki o reytinglerden sonra yazın devam edeceklerse de değişiklik şarttı. Hayırlısı olsun herkes adına.

O değilde şu yukardaki konuşmamızın üzerinden birkaç gün sonra senarist haberinin çıkmasına ne diyorsunuz @mesmeso @Özgür @Aserat :A

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ekin hanım gerçekten bu durumdaysa geçmiş olsun ama pek haberin gerçekliğine inanamadım ben. Konuda da yazdığım gibi gönderildi imajı yerine rahatsızlandı ve ayrılmak zorunda kaldı imajı daha iyi. Ki o reytinglerden sonra yazın devam edeceklerse de değişiklik şarttı. Hayırlısı olsun herkes adına.

O değilde şu yukardaki konuşmamızın üzerinden birkaç gün sonra senarist haberinin çıkmasına ne diyorsunuz @mesmeso @Özgür @Aserat :A
İzleniyoruz. :D

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bu bölümü atlayamıyor muyuz ya? Ben cidden bu rezilliği son kez de olsa izlemek istemiyorum. Kadın hala gider ayak o mıymıy adamı gözümüze sokuyor. Yeni senaristlerden tek dileğim bu saçma ilişkiyi bir an önce bitirmesi ama yaz dizisi başka türlü de olmaz ki.

Ayça Varlıer'de sanırım yönetmen ile bir taciz olacak. Bu kadar büyük bir tepki başka bir şeye verileceğini sanmıyorum. Umarım hanımefendi giderken dizinin imajını bozacak bir şey daha yapmaz.