'Memet Özer ile Mutfakta'nın Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | | 27 Mart

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210325_132653-jpg.100820

FOX'un sevilen yemek programı Memet Özer ile Mutfakta'nın bu haftaki konukları belli oldu!

Başarılı şef Memet Özer'in birbirinden lezzetli tarifleriyle ünlü konuklarını mutfağında ağırladığı programa bu hafta ünlü çift Ahu Sungur ve Suat Sungur konuk oluyor.

Memet Özer ile Mutfakta, yeni bölümüyle Cumartesi 11.15’te FOX’ta!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pastel Film'e gitsin. :Z
Bende çok özledim, valla çok iyi bir oyuncu. :bhr:

Eşi de o da süper bir oyuncu.
Pastel Film'in şu yeni uyarlamasında olsa keşke, yada Uzak Şehrin Masalı. :bhr: Ekrana yakışıyor. :Z Sihirli Annem, Akasya Durağı ve Zeyrek ile Çeyrek'te izlemiştim Suat Sungur'u. 3 dizide de iyiydi.

Fragman bu arada silinip tekrar yüklenmiş. @EmreCan

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Pastel Film'in şu yeni uyarlamasında olsa keşke, yada Uzak Şehrin Masalı. :bhr: Ekrana yakışıyor. :Z

Sihirli Annem, Akasya Durağı ve Zeyrek ile Çeyrek'te izlemiştim Suat Sungur'u. 3 dizide de iyiydi.
Bay Yanlış dizisinde de vardı galiba, Akasya Durağı dizisinde süperdi valla tekrarına doyamadığım bir dizidir kendisi. :bhr:

Sihirli Annem'de Avni'ydi galiba, karısına sürekli onların peri olduğunu söylüyordu. Çok komik sahnelerdi güzeldi ayrıca...
Şimdi olsa yine izlerim. :Z Zeyrek ile Çeyrek dizisi hakkında bir şey bilmiyorum malesef.

Ahu Sungur'un oyunculuğu gerçekten süper. Bir Mucize Olsun dizisin de döktürdü resmen. 3 bölüm bile olsa 10 bölüm gibi izlettirdi kendisini bütün oyuncular da o şekilde, reyting ve kanal kurbanı oldu. :/

O Hayat Benim dizisin de Kısmetsizler ile arasında ki kavga harikaydı ama o dizi de Yasak Elma dizisinde ki Zehra'ya verdikleri rol gibi dengesi olmayan bir karaktere çevirdiler zamanla. Ama OHB'de izlemediysen mutlaka sahnelerini izle cinnet geçirme sahneleri felan süper. :A Hatta bazılarını izleyince gülmekten geberiyorum, ciddiyetim bozuluyor ağlattığı sahneler de oldu tabii ki.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bay Yanlış dizisinde de vardı galiba, Akasya Durağı dizisinde süperdi valla tekrarına doyamadığım bir dizidir kendisi. :bhr:

Sihirli Annem'de Avni'ydi galiba, karısına sürekli onların peri olduğunu söylüyordu. Çok komik sahnelerdi güzeldi ayrıca...
Şimdi olsa yine izlerim. :Z Zeyrek ile Çeyrek dizisi hakkında bir şey bilmiyorum malesef.

Ahu Sungur'un oyunculuğu gerçekten süper. Bir Mucize Olsun dizisin de döktürdü resmen. 3 bölüm bile olsa 10 bölüm gibi izlettirdi kendisini bütün oyuncular da o şekilde, reyting ve kanal kurbanı oldu. :/

O Hayat Benim dizisin de Kısmetsizler ile arasında ki kavga harikaydı ama o dizi de Yasak Elma dizisinde ki Zehra'ya verdikleri rol gibi dengesi olmayan bir karaktere çevirdiler zamanla. Ama OHB'de izlemediysen mutlaka sahnelerini izle cinnet geçirme sahneleri felan süper. :A Hatta bazılarını izleyince gülmekten geberiyorum, ciddiyetim bozuluyor ağlattığı sahneler de oldu tabii ki.
Aynen. Bay Yanlış'ta oynamıştı ama ben ilk bölümden sonra bakmamıştım o diziye. :F Periler ile kafasını bozan, teleskop ve dürbün ile komşularının evini gözetleyen Avni'ydi. :A Zeyrek ile Çeyrek TRT'de Ramazan ayında yayınlanıyordu günlük çok önceden, oradan izlemiştim.

Sadece Bir Mucize Olsun'da izledim Ahu Sungur'u başka izlemedim maalesef. :( O dizide her bölüm ayrı bir döktürüyordu. Tokat sahnesi, son bölümde komşusuna altınlarını verdiği sahne vs. Yapım şirketi 3 bölümü 9 ayda mı ne çekmişti, devamı gelmeyince de bitti. Tabii reytingleri de düşültü.

O Hayat Benim'i sahne sahne izledim, ama hiç denk gelmedim. Bir ara mutlaka bakarım sahnelerine, hatta bu yaz baştan da başlar izleyebilirim. :A