Mehmet Aykaç 'Bir Litre Gözyaşı' Kadrosunda!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
4N1K'daki başrol sandım bir an. :A İkinci erkek başrol olmuş sanırım. Miray şişkosu için kapışmaya değmez gerçi ama Mert ile atışmalarını şimdiden bekliyorum. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Miray dizi için kilo verdi karelerde de iyi duruyor. Patla. :A
O benim aklımda hep Medcezir'deki şişko Beren olarak kalacak. O kadar şişkoydu ki bir ara ona göre senaryo hazırladılar düşün. Kilolarıyla savaş vermeye çalışan genç kızın psikolojisi. Ne kadar acı verici. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
O benim aklımda hep Medcezir'deki şişko Beren olarak kalacak. O kadar şişkoydu ki bir ara ona göre senaryo hazırladılar düşün. Kilolarıyla savaş vermeye çalışan genç kızın psikolojisi. Ne kadar acı verici. :A
Herkes zayıf olacak diye bir kaide yok. UTC'de Merve'ye de bayılıyorsun ama o da kilolu mesela. Azıcık şişko olunca gözüne mi batıyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Herkes zayıf olacak diye bir kaide yok. UTC'de Merve'ye de bayılıyorsun ama o da kilolu mesela. Azıcık şişko olunca gözüne mi batıyor. :A
Merve kiloları gayet yakışıyor. Ki Merve kilolu değil balık etli zaten. :A

Konu Miray'dı, laf atamayınca topu Merve'ye döndürdün şimdi. Laf atışlarına hayran kaldım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Merve kiloları gayet yakışıyor. Ki Merve kilolu değil balık etli zaten. :A

Konu Miray'dı, laf atamayınca topu Merve'ye döndürdün şimdi. Laf atışlarına hayran kaldım. :A
Miray da balık etli zaten şişko değil. Ay lafı sakız gibi uzattın yine. :A