Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar 'Gold Film'in Yeni Dizisinde! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1864635_620x410.jpg

Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar 'Gold Film'in yeni dizisinde!

Gold Film'in yapımcılığını, Sırma Yanık'ın senaristliğini üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı ve başrolünde Deniz Çakır'ın yer alacağı diziye 25 yıl sonra tekrar aynı projede yer alacak olan Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar dahil oldu.

Daha önce kadroda olduğu açıklanan Fikret Kuşkan ve Tolga Güleç'in dizide yer almayacağı öğrenildi.

Ayrıca, çekimleri Ocak ayında başlayacak olan ve adı 'Defne ile Son Gece' olarak duyurulan dizinin adı ise 'Yaşı 19' olarak değişti.

'Yaşı 19' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Fikret Kuşkan yerine Mehmet Aslantuğ tercihi daha iyi olmuş. Deniz Çakır umarım bu dizide de iyi karakter olmaz. Fettan, güçlü kadın rolleri kendisine çok daha fazla yakışıyor. Umarım güzel bir dizi olur da yaprak dökümünden sonra ilk defa bir dizisini izleyebilirim, özledik. :A

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 95847

Gold Film'in yapımcılığını, Sırma Yanık'ın senaristliğini üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı ve başrolünde Deniz Çakır'ın yer alacağı diziye 25 yıl sonra tekrar aynı projede yer alacak olan Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar dahil oldu.

Daha önce kadroda olduğu açıklanan Fikret Kuşkan ve Tolga Güleç'in dizide yer almayacağı öğrenildi.

Ayrıca, çekimleri Ocak ayında başlayacak olan ve adı 'Defne ile Son Gece' olarak duyurulan dizinin adı ise 'Yaşı 19' olarak değişti.

Yaşı On Dokuz olsaymış daha iyi olurmuş bence

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuda Hülya Avşar yazıyor.Açıklama da Deniz Çakır. (b)
Nerede Deniz Çakır yazıyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin olması sürpriz oldu doğrusu. Ben bu ikiliyi 'Kanunsuz Topraklar' dizisine bekliyordum. :A

Fikret Kuşkan'ın yerine Mehmet Aslantuğ'un gelmesi iyi olmuş, ikisi de Sırma Yanık'ın dizilerinde oynamış isim bu arada. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 95847

Acaba fox'un hangi dizisi kim vurdu ya gidicek? :A
Yaşı On Dokuz olsaymış daha iyi olurmuş bence
Bence de ama en azından gündüz kuşağı programı adından iyidir :A :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Cuma günü olacağını düşünüyorum ben bu dizinin. :A O yüzden 'Çocukluk' gider. :A
Zümrüdüanka da gider ama çarşamba olacağını zannetmiyorum. Sen Çal Kapımı düşüşe geçerse cumartesi de olabilir. Bence akrep başlayınca çocukluk ilk 20 ye giremeyebilir aynen dediğin gibi çocukluğun yerine gelebilir. Yada sen çal kapımı biterse cumartesi. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy