Mehmet Aslantuğ 'Bir Annenin Günahı' Dizisinde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un yeni dizisi 'Bir Annenin Günahı'na sürpriz bir isim dahil oldu!

bag16subat1.jpg

Yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun üstleneceği, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan'ın kaleme alacağı, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin hikâyesini konu alacak dizinin kadın başrol oyuncusu Özge Özberk olarak açıklanmıştı.

Özberk'in ardından son olarak 'Kardeş Çocukları' dizisinde rol alan Mehmet Aslantuğ dizinin kadrosuna dahil oldu.

Özge Özberk ve Mehmet Aslantuğ'un başrollerini paylaşacağı dizide Aslantuğ, "Sadri" karakterine hayat verecek.

Kod adı 'Bir Annenin Günahı' yakında FOX'ta!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Olmamış
  • Beğendim
Reactions: cookies and xBUGRAx

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mehmet Aslantuğ'u çok severim. 8-9 yıl sonra yeniden birlikte rol alacaklar Özge Özberk ile. Son projeleri düşük reytingler aldı ama umarım bu talihsizliğini kırar...

Özge ile birlikte rol aldıkları projeye baktım, sen konuda yazdıktan sonra. Güzele benziyor, uyumlular. Umarım kırar bu talihsizliğini FOX'ta :)

• Beğendim
Reactions: blacklion

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok iyi bir transfer. Bu sezona yetişeceğini düşünmüyorum, yeni sezonda başlasın. Kanalın elinde zaten 4 dizi var, 2 dizi de yeni başlayacak. Bir gün de Yaparsın Aşkım yayınlayıp, sezonu kapatırlar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için her hafta bir basın bülteni yayınlanacak sanırım, Sadri karakterine hayat verecekmiş.