Medyapım'dan Uyarlama Yaz Dizisi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
medyapim-logo-sq.jpg

Medyapım'dan yaz sezonuna uyarlama dizi!

'Yasak Elma', 'Baraj', 'Sadakatsiz' ve 'Öğretmen' gibi başarılı dizilerin yapımcılığını üstlenen Medyapım, yaz sezonunda MBC'de yayınlanan Kore dizisi 'Cunning Single Lady'i uyarlamaya hazırlanıyor.

Hazırlık çalışmaları başlayan ve FOX'ta ekrana gelecek olan dizi hakkında henüz ise başka bir detay yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ay Yapım, Medyapım derken (gerçi daha önce yapmıştır ama son dönemde yoktu) bu topa girmeyen şirketler bile yaz dizisi yapmaya başladı bakalım işin sonu nereye varacak. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaz dizileri niye öne çıktı bu sezon? Her yıl bir yaz dizisi sezona kalıyor zaten, sanki geçmiş sezon yaz dizileri büyük çıkış yapmış gibi bir hava oldu. Bir ara yine böyle olmuştu, 2015 falandı galiba tam hatırlamıyorum diziler yine Ekim-Kasım arasına kalmıştı. Tabi gönül ister çoğu sezona kalsın ama pek mümkün olmuyor.

Detayları bekliyoruz bakalım, bu yıl 1-2 yaz dizisi izleyeceğim galiba. Normalde son sezonlarda çok sıradanlaştığı için izlemiyordum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaz dizileri niye öne çıktı bu sezon? Her yıl bir yaz dizisi sezona kalıyor zaten, sanki geçmiş sezon yaz dizileri büyük çıkış yapmış gibi bir hava oldu. Bir ara yine böyle olmuştu, 2015 falandı galiba tam hatırlamıyorum diziler yine Ekim-Kasım arasına kalmıştı. Tabi gönül ister çoğu sezona kalsın ama pek mümkün olmuyor.

Detayları bekliyoruz bakalım, bu yıl 1-2 yaz dizisi izleyeceğim galiba. Normalde son sezonlarda çok sıradanlaştığı için izlemiyordum.
Pandemiden dolayı bu kadar öne çıktığını düşünüyorum, şu ana kadar açıklanan 6. veya 7. dizi oldu sanırım yaz sezonundan.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pandemiden dolayı bu kadar öne çıktığını düşünüyorum, şu ana kadar açıklanan 6. veya 7. dizi oldu sanırım yaz sezonundan.
Kanalların isteği aslında maliyeti az olan bir yaz dizisini yeni sezona taşımak, gayet mantıklı aslında ama daha iddialı işler ile girmeleri lazım yaza. Örneğin, MedYapım yıllar önce Kanal D'ye Güllerin Savaşı dizisini yapmıştı yaz sezonuna. Herkes yazın drama tutmaz dedi. Dizi 70 bölüme yakın yayınlandı ve kanalı kaç sezon sırtladı. Biraz da risk alıp sağlam işler sürülmesi lazım. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merak edenler için dizinin konusu:
Ae Ra (Lee Min Jung) daha iyi bir yaşam için görünüşüne odaklanmıştır. Daha sonra mühendislik okumuş olan Jung Woo (Joo Sang Wook) ile tanışır ve ardından evlenirler ancak daha sonra boşanırlar. Boşandıktan sonra, Ae Ra zor zamanlar geçirir. Ae Ra'nın aksine Jung Woo başarılı ve zengin bir BT geliştiricisi olur.Bunun üzerine Ae Ra onunla tekrar evlenmek için Jung Woo'yu baştan çıkarmaya çalışır.

Ay Yapım, Medyapım derken (gerçi daha önce yapmıştır ama son dönemde yoktu) bu topa girmeyen şirketler bile yaz dizisi yapmaya başladı bakalım işin sonu nereye varacak. :A
Yeter la Fox elindeki diziye adam akıllı sahip çık önce bi
Dizinin FOX için hazırlandığını yazmamışsın. :D @Emre Ozansoy

Bu yaz çok yeni dizi olacak, bir de sezondan devam eden diziler olacak. Bakalım nasıl geçecek. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Bir Medyapım kalmıştı yaz dizisi yapmayan. :A Kanal şuan bile ağzına kadar dolu iken hala yeni dizi peşinde.

Muhtemelen Salı akşamları Baraj'ın yerine yayınlanır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen gün Yasin Ö. Medyapım'ın yaz dizisi yapacağına dair tweet atmıştı, ama inanmamıştım. :A Şaşırdım dün akşam. :F

Konusu güzel duruyor aslında, iyi bir cast (erkek başrol Gökhan Alkan olsa hiç fena olmaz) kurulursa yazın en çok izlenen işlerinden biri olabilir.