Medyapım'ın İşi Bu Kez Zor

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
DİZİ KOLİK ÖZEL HABER

Medyapım iki yeni projeyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Bunlardan biri Mustafa Kemal Atatürk devrini anlatan Veda. Dizi sosyal medyada dönem dizilerini en iyi taşıyan kanal olan Show TV 'de yayınlanılması isteniyor. Hatta 560 kişiye varan telefon aramaları sonucunda Medyapım'da kanal konusunda çok kararsız kalmış. İddialara göre Eve Düşen Yıldırım'da ilk olarak Kanal D'de yayınlanacakken sosyal medyada dizi fanları Show Tv'de yayınlanmasını istemiş. Veda dizisinin akıbeti şu an merak konusu.

BİR ÖLÜMSÜZ ESER DAHA DİZİ OLUYOR

Yeni sezonun bir diğer dizisi ise önemli edebiyatçıların en başında gelen Refik Halit Karay'ın ölümsüz eseri 'Garaz'. Konu bakımından Adını Feriha Koydum'a benzeyen dizide kadın başrolde Ceyda Ateş'in ismi geçiyor. Bir köy-şehir hayatını birleştirerek anlatan kitabın telif haklarını satın alan Medyapım diziyi Show TV'de ekrana getirmek istiyor.

medyapim-39-dan-fatih-aksoy-isyan-etti-3201240_o.jpg

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben öyle düşünmüyorum. Show Tv reyting olarak 2ci kanal ola bilir ama sosyal medyada en sonuncu kanaldır herhalde. TT işinden hiç anlamıyor. Kaç kez Ferihanı kendi hayranları TT yaptı. Bu Feriha, Feriha Sarrafoğlu, Ne Ferihaymış hashtagı ile. Bir kez bile hashtag tanıtmadı. Geçen bölüm Feriha hayranları twitteri sallıyordu maskeli balo şifresi neden TT olmadı diye. <s style="padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; border-image: initial; font: inherit; vertical-align: baseline; outline-width: 0px; outline-style: initial; outline-color: initial; line-height: 18px; font-family: HelveticaNeue, 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; background-color: rgb(245, 245, 245); text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210); ">#gercekyuzunugoster kesinlikle TT olabilirdi. Show Tv tanıtmadı ama
Ayrıca Eve Düşen Yıldırım iyi bir dizi. Ama Kanal D için çok zayıf bir dizi. Beyaz Show iyi bence.
</s>

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Iki diziye de izleyecegim kesinlikle. Veda Kanal D'de yayinlansin bence

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
aslında ben vedanın showda olmasına sıcak gözle bakıyorum fakat show tv de aynı dönemi anlatan bir dizi daha var.. ustura kemal.. bnce fatih aksoy ustura kemal tutmazsa show tv ye verir ancak tutarsa vereceğini sanmıyorum. garazı da merakla bekliyrmm..

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Hastaneli dizi FOX'da bomba etkisi yaratacak, herkes merakla bekliyor!

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ceyda Ates gelecek sezon Evlerden Biri dizisinde rol alacak, bu dizinin basrolü kim olacak acaba.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
farketmez ikisinde de pek tutacagını sanmam. ama kanal d de dizi kötüde olsa bir süre devam edebilir.Atatürkün hayatını bilmeyen mi Allah aşkına

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
veda nın show tv de olma sansını cok dusuk buluyorum. zaten fetih, ustura kemal gibi 2 tane gunumuzun gerisinde yasananları anlatan dizi var (hikaye olarak) .
3. su gercekten bayar diye dusunuyorum. zaten fetihle m. yuzyıl birbirlerini bolucekler. surekli eskilere gitmenin bir anlamı yok. artıkd daha farklı projeler gormek lazım. surekli yayından dizi kaldırıcaklarına dizileri uzatmadan bitirsinlerki insanlar taze dizilerede baksınlar

rockson

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31
Puanı
129
veda nın show tv de olma sansını cok dusuk buluyorum. zaten fetih, ustura kemal gibi 2 tane gunumuzun gerisinde yasananları anlatan dizi var (hikaye olarak) .
3. su gercekten bayar diye dusunuyorum. zaten fetihle m. yuzyıl birbirlerini bolucekler. surekli eskilere gitmenin bir anlamı yok. artıkd daha farklı projeler gormek lazım. surekli yayından dizi kaldırıcaklarına dizileri uzatmadan bitirsinlerki insanlar taze dizilerede baksınlar

Ben 3.yü de deneyeceklerini düşünüyorum. Çünkü Ustura Kemal geçen sezonda başlayacaktı aslında ve belki tutmayıp da sırasını savacaktı ama reytinglerin ölçülmeye başlanmaması gibi nedenlerle yaza sarkmak zorunda kaldı. Show Tv ya Veda'yı ya da Tims'in Kılıç Yarası Gibi'sini de yayınlar. Muhtemelen ikinci sıradaki olacak çünkü o eser Abdülhamit döneminde geçiyor.Zaten Show'da olacağı söyleniyordu. Böylece Osmanlı'nın 3 ayrı dönemini dizi olarak verecekler, bayar mı belki evet. Ancak Veda'yı da yayınlarlarsa bunun yerine hiç şaşırmam çünkü Medyapım denince Show Tv'de işin içindedir mutlaka. Zaten gelecek sezon için fazla birşey henüz belli değil haberlerin çoğu uydurma.