Medcezir - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,549
Puanı
1,060
25. BÖLÜM

Berk Cankat ve Ayşenil Şamlıoğlu'nu konuk olarak görmek sevindirdi, iki sevdiğim ismi anne-oğul olarak görmek güzeldi. :bhr: Keşke daha fazla kalsalardı, 24. bölümde geldiler ve bu bölüm gittiler. :(
Bende başladım sonunda dün,şuan 3.bölümdeyim sardı :-)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
27. BÖLÜM

Vay Özge Gürel konuk oluyor şu sıralar, ne kadar çirkinmiş buradayken. O kilolar ne. :eek: Ada karakteriyle, Reyhan ve Asım'ın kızı. :A

Kenan da hapisten çıktı, dizinin yeni rengi oldu. Baya güldürüyor. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,549
Puanı
1,060
27. BÖLÜM

Vay Özge Gürel konuk oluyor şu sıralar, ne kadar çirkinmiş buradayken. O kilolar ne. :eek: Ada karakteriyle, Reyhan ve Asım'ın kızı. :A

Kenan da hapisten çıktı, dizinin yeni rengi oldu. Baya güldürüyor. :Z
ne kadar çabuk ilerlemişsin ya :) ben cumartesi 3teydim bugün 4teyim :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
34. BÖLÜM

Tan yeniden hortladı, neyse ki son kez başımızdan defettik. Ölümü baya güzeldi. :A Serenay Sarıkaya bu bölüm döktürdü, muhteşemdi Mira. :bhr: Yaman ve Mira kavuştu sonunda, belalardan da kurtardık. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
34. BÖLÜM

Tan yeniden hortladı, neyse ki son kez başımızdan defettik. Ölümü baya güzeldi. :A Serenay Sarıkaya bu bölüm döktürdü, muhteşemdi Mira. :bhr: Yaman ve Mira kavuştu sonunda, belalardan da kurtardık. :D

Bunu izlicene Meryem'e başlasana. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ha bunlara zaman ayırmışsın ha yeni işe, tuhaf. :A
Şu an izindeyim diye bunu izliyorum, işe başlayınca ki bir daha izin ne zaman olur belli değil. O zamana kadar günceli izlemek zorunda kalmış olacam, yani bu dizi 2 haftaya biter. Meryem sezon sonuna kadar sürebilir, bir de ona mı vakit ayırayım? :T: (Kendi güncel dizilerimi zor izliyorum zaten. :A)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
38. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Ah Ender ah, dizinin en büyük şoku... Dizinin en büyük kaybı... Sinan yüzünden her şey mahvoldu, güzelim aile parçalandı. :( Yaman ve Mira'nın arası bozuldu, Eylül ve Mert'in arası bozuldu, Uzay diziye katıldı..

Yeni sezona gece başlarım.​

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,549
Puanı
1,060
38. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Ah Ender ah, dizinin en büyük şoku... Dizinin en büyük kaybı... Sinan yüzünden her şey mahvoldu, güzelim aile parçalandı. :( Yaman ve Mira'nın arası bozuldu, Eylül ve Mert'in arası bozuldu, Uzay diziye katıldı..

Yeni sezona gece başlarım.​
2.sezon hiçbişey eskisi gibi olmuyor,enderin gidişi başlı başına bi bunalım zaten
Ender senaryo gereği mi ayrılmıştı yoksa başka bi sorun mu vardı biliyormusun?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2.sezon hiçbişey eskisi gibi olmuyor,enderin gidişi başlı başına bi bunalım zaten
Ender senaryo gereği mi ayrılmıştı yoksa başka bi sorun mu vardı biliyormusun?
Ayrıldığı zaman Ay Yapım ve Mine Tugay arasında olaylar yaşandı, tartışma olduğu falan söylenmişti. Ama Ay Yapım olayları yalanladı, tamamen senaryo gereği ayrıldı dedi. Orjinalinde de böyleymiş. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,549
Puanı
1,060
Ayrıldığı zaman Ay Yapım ve Mine Tugay arasında olaylar yaşandı, tartışma olduğu falan söylenmişti. Ama Ay Yapım olayları yalanladı, tamamen senaryo gereği ayrıldı dedi. Orjinalinde de böyleymiş. :)
teşekkür ederim :) bende 16.bölüme geldim şuan izliyorum

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
39. BÖLÜM - 2. SEZON

Vay bee Ender Serez'siz bir bölüm. :( Selim döktürdü bu bölüm, ne aşkmış ama... Yaman ve Mira tamamen darmadağın, Eylül ve Mert de bitik durumda. Birkaç bölüme toplarız herhalde. :Z Aybüke Pusat'ı burada görünce şaşırdım, unutmuşum onun oynadığını. :D Elif karakteriyle can yakacak. :A

Son sahnede Orkun'un zoruyla Mira ve Orkun öpüştü, Yaman da delirdi.​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
45. BÖLÜM

Yaman ve Mira hala ayrı, bir türlü birleşemediler. İki inatçı. :T: Mert ve Eylül bir anda evliliğe karar verdi ama sonradan vazgeçtiler. Mert Yaman'ı, Eylül de Mira'yı çağırdı ama Mira gelmedi. Çiçek yollayacağına gelseydi barışmış olurlardı. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
50. BÖLÜM

Diziyi bu hafta bitirmeyi hedefliyorum, böylece 3 haftada 77 bölümü izleyerek rekorumu da kırmış olacağım. :bhr:

Dans yarışmamız vardı, Mert ve Eylül damgasını vurdu. Uzay şok oldu tabi. :A Yaman ve Mira yeniden yakınlaşmaya başladı, şükür yani. Beren'in de baya katkıları var, sağ olsun. Dansları güzeldi. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
57. BÖLÜM

Mert'i kaçırdılar, garibimi dövdüler bir de. :( Son sahnede Yaman ve bizimkiler buldu Mert'i, Yaman yanına gitti ve Nadir tabancayla geldi...​

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,549
Puanı
1,060
57. BÖLÜM

Mert'i kaçırdılar, garibimi dövdüler bir de. :( Son sahnede Yaman ve bizimkiler buldu Mert'i, Yaman yanına gitti ve Nadir tabancayla geldi...​
Bende şimdi 34.bölümü bitirdim Tan pisliği geberdi,adım adım sezon finaline geliyorum,tek üzüldüğüm noktalar enderin diziden çıkışı ve ilk sezonki tadın olmaması.