Medcezir - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
76. BÖLÜM

Keyifli bir bölümdü, Mira ve Yaman'ın düğününe Kenan Doğulu katıldı. Balayında da Toygar Işıklı sürprizini gördük. Dolu dolu bir bölümdü. Son sahne üzücüydü, Asım Bey öldü..

Mert ve Eylül sonunda barıştı, şükür yani. Burak Deniz'in dizide oynadığını unutmuşum ben, Aras karakteriyle diziye renk kattı. Tuğçe ile beraber olması da güzel, keşke daha erken katılsaydı diziye.

Final bölümünü gece izleyeceğim ve efsaneyi 3. kez tamamlamış olacağım.

• İlginç
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
76. BÖLÜM

Keyifli bir bölümdü, Mira ve Yaman'ın düğününe Kenan Doğulu katıldı. Balayında da Toygar Işıklı sürprizini gördük. Dolu dolu bir bölümdü. Son sahne üzücüydü, Asım Bey öldü..

Mert ve Eylül sonunda barıştı, şükür yani. Burak Deniz'in dizide oynadığını unutmuşum ben, Aras karakteriyle diziye renk kattı. Tuğçe ile beraber olması da güzel, keşke daha erken katılsaydı diziye.

Final bölümünü gece izleyeceğim ve efsaneyi 3. kez tamamlamış olacağım.
oha 76 bölüme ne ara geldin :A :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
77. BÖLÜM (FİNAL)

Ve efsanenin finalini 3. kez tamamladım. Doya doya yeniden izlemek çok güzel geldi, ruhumu dinlendirdi, mutluluk verdi. Böyle samimi bir ekip işini bir daha izler miyiz bilemiyorum ama benim için her zaman çok özel bir proje olarak kalacak. Tüm ekibin emeklerine sağlık, tüm Medcezir ailesine selamlar olsun!

Yaman ve Mira aşkını unutabilir miyim? Eylül ve Mert'in efsane aşkı peki? Müzikleri, şarkıları, olayları, samimiyetiyle... Elveda MEDCEZİR. 🖤

• Üzücü
  • Harika
Reactions: Araf and serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
77. BÖLÜM (FİNAL)

Ve efsanenin finalini 3. kez tamamladım. Doya doya yeniden izlemek çok güzel geldi, ruhumu dinlendirdi, mutluluk verdi. Böyle samimi bir ekip işini bir daha izler miyiz bilemiyorum ama benim için her zaman çok özel bir proje olarak kalacak. Tüm ekibin emeklerine sağlık, tüm Medcezir ailesine selamlar olsun!

Yaman ve Mira aşkını unutabilir miyim? Eylül ve Mert'in efsane aşkı peki? Müzikleri, şarkıları, olayları, samimiyetiyle... Elveda MEDCEZİR. 🖤
(Gelecek sene tekrar başladı) :A

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
77. BÖLÜM (FİNAL)

Demek konuya bu son yorumundu. :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zirve son sözü söyledi... En kısa zamanda başlıyoruz...

l476fuk.jpg

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Burak Deniz'in çok değişip Orkun'un hiç değişmemesi şaka mı??? :bhr: