Medcezir 6. Bölüm Yorumları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
afbcdn_sphotos_f_a-akamaihd-net_hphotos_ak_prn1_1234729_519773118100227_2031340869_n-jpg.14940

Star TV'de ekranlara gelen Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın başrolde yer aldığı Medcezir'in yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı bu konu hakkında dile getirebilirsiniz.

Medcezir'in 6. Bölümü bu akşam 20.00'de Star TV'de!​

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
6.bölümü daha izlemedim. Ama fragmanlarindan ve hashtagindan yola cikip son sahnesine denk gelip yeni fragmanida gördükten sonra mutlaka izlemem gereken bir bölüm oldugu cikiyor ortaya :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölüm pek iyi değildi ama bölümü kurtaran sahneler vardı tabi.
Mira ile Yaman sahnesi rüyaydı ama çok çok iyiydi.:)
Yaman iyice Öküz rolüne büründü.Mert ile Atıf ile olan konuşmaları acayipti.Hiç beceremiyor bu rolü.Seçkin özdemir'den esinlenilmiş bir hava car zaten Yaman'da ama Korkut'un yanında sıfır.:)

Bölümde benim en sevdiğim sahnelerden biride Yaman'ın annesinin Para isteme sahnesiydi.:DÇok güzeldi ve kadında çok başarılı.
Barış Falay ile Mine Tugay ise efsaneler.Mine Tugay'ı ilk kez izliyorum başından beri çok sevdim kadını.Çok güzel bir rolde ve çok başarılı.:)

Son sahne güzel bitti.Bir anda neye uğradığımı şaşırdım.iftira olacağı belliydi ama tokat ve odanda çıktı deyince Asude acayip şaşırdım.Güzel bir sondu haftaya bekliyorum.:)
Asım'ın yüzünü göstermeleri ise çarpıcıydı gerçekten.:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
ben bölümü beğendim güzeldi hele mira yaman rüya sahnesi bayıldım
çok güzeldi orkuna sinir oldum gene fena taktı yamana boğmak istedim
valla barış falay harika karakteri çok sevdim ben ya

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Bölümü beğendim ama çok fazla mantık hatası vardı.Mesela Sude en başta hiç bir delil falan yokken o tokat neydi allah aşkına?Mert'in üzülmesini anlıyorum fakat saf aşıktan bu kadar umursamaz bir adama dönüşmesi çok fazla hızlı olmadı mı? Gözüme bunlar çok battı.
Fakat onun dışında güzel bir bölümdü.Yaman Mira düet sahnesi bombaydı kesinlikle!Bence bu dizi bittiğinde onlarda hafızlardan silinmeyecek çiftlerden biri olacaklar.Zaten Selim ve Endere diyecek söz yok.
Yaman karakterini çok beğeniyorum.Vefakarlığını,onca kötülüklerine rağmen ailesinden vazgeçememesini,Güçlü oluşunu,kendinden çok sevdiklerini öne koyması,bencil olmayışı bunlar çok güzel şeyler.Zaten Asım Şekip Kaya'yla olan konuşmasında hepsini gördüm neredeyse.Replikler çok vurucu.Bu durum hoşuma gidiyor.Mantık hatalarından kaçınsa biraz da Ece Melek ikilisi tamam diyeceğim :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Simdi 6. bölümü izledim. Güzel bir bölüm olmus. Mira&Yaman öpüsmesi rüyada olsa güzel :D

Ahmet Bey ile güzel konustu Yaman, ikna etti ama fragmana bakilirsa Ahmet Bey sonunda 'ben demistim' diyor.

Abisine cok bagli, kurtulmak zor gibi. Ama o hasta bakicidan intikam alir ve basini belaya sokar.

Mira'nin hastaligi sebebiyle simdi ABDye gidememesi Yaman sebep olmus gibi olacak.