Medcezir 23. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Araf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bölüm genel olarak gayet güzel bir havada gecti, bekledigimden daha iyiydi en azindan.

Sedef'in durumu ortaya cikti sonunda. Bakalim kim cikacak bu kisi
Ama Asim Bey isi düsünce yine Selim'in kapisini caldi ya, offf offf off

Ender is yerinde baya disiplinli ve hiyerarsiyi önem veren bir kadin rolünde, resmen Yaman'i tanimiyormus gibiydi ilk sahnede
ama iyi oldu öyle, ucmasin Yaman hemen

Eylül'ün tripleri harikaydi ya. Mert'in tavlarim bak meselesi güldürdü, ayrica Gamze'ye cocuk geliyor oradaki tripleri fenaydi

Giray, Kenan icin mi öyle konustu yoksa kendiliginden mi konustu tam anlamadim ama basa bela olacak o kesin.

Sonunda senarist dediklerime kulak verecek gibi. Baba kac bölümdür ortada yoktu, sonunda ortaya cikti. Insallah hayal sahnesi degildir yoksa gercekten isyan ederim yani.

Hala ve hala diyorum, arada konusmalarda fon müzigi gerekli, cok sessiz bazi sahneler.

Selim-Ender romantizm sahneleri harikaydi, Baris Falay yine döktürdü oyunculukta. Harika bir oyuncu.

Sude intihar etti diye beklerken bir nane olmamis kadina
Orkun'un yardim etmemesi geri durmasi iyi olur bence. Orkun'un yalniz birden Yaman'dan elini cekmesi dizideki bir diger ilginc nokta. Hale olayindan sonra bilhassa elini cekti resmen, hüsümet kalmamis gibi. Kabullendi artik sanki

Hale resmen o adam ile evlenecek mi yoksa sadece kullaniyor mu tam belli olmadi ama kullaniyor bence.

Yaman'la babası kavuşurlar inşallah artık. Güzel bitti bölümün sonu.

Bölümün sonunu izledim fena değildi yarın netten hepsini izlerim.

Gelecek bölümü tahmin ediyorum. Yaman babası ve annesi ile birlikte Tozludereye geri dönecek. Sabah marketten ekmek almaya gidince mektup yazıp kaçacaklar yine.

°°°mobil mesaj°°°

Medcezir iste
git-gel-git-gel

Melek de yazsaydı gel git olmazdı.

°°°mobil mesaj°°°

Senaryo cok yavas ilerliyor, yani bircok sey oluyor ama asil senaryo yavas ilerliyor gibi dizide. Aktraksiyon gerek
babasi insallah hayal degildir.

Belki o mekanin sahibi babasidir, ne diyorsun @Bully ?

Senaryo cok yavas ilerliyor, yani bircok sey oluyor ama asil senaryo yavas ilerliyor gibi dizide. Aktraksiyon gerek

Bence Ece değişiklik olsun diye bu sefer başka türlü yapacak. Ender ve Selim mektup yazıp kaçacaklar.
Ya da onlar mektup yazmaz mail atarlar.

°°°mobil mesaj°°°

Olabilir ama onun için Nevin ile Turan'ın barışmış olması lazım o yönden bakarsak da zor ihtimal.
Belki Yaman'ı takip etmiştir.

Bence Ece değişiklik olsun diye bu sefer başka türlü yapacak. Ender ve Selim mektup yazıp kaçacaklar.
Ya da onlar mektup yazmaz mail atarlar.

°°°mobil mesaj°°°

Ya bir pizza siparisi bile internet'ten yapiyoruz devir o devir düsün artik

Bu arada dizide Dominos Pizza'nin bol bol reklami yapildi

Olabilir ama onun için Nevin ile Turan'ın barışmış olması lazım o yönden bakarsak da zor ihtimal.
Belki Yaman'ı takip etmiştir.

Küsmediler ki

Ya bir pizza siparisi bile internet'ten yapiyoruz devir o devir düsün artik

Bu arada dizide Dominos Pizza'nin bol bol reklami yapildi

Küsmediler ki
Offf bana söyleme bunu biz alışkınız. 😎 Reklam konusunda bir Yalan Dünya değil bile. 😎

°°°mobil mesaj°°°

Offf bana söyleme bunu biz alışkınız. 😎 Reklam konusunda bir Yalan Dünya değil bile. 😎

°°°mobil mesaj°°°

Hemen de YD'ye baglar olayi
tamam o bu konu da kral
ama diyorum iste, gecen hafta filmin bol bol reklami, bu hafta dominos göstere göstere yindi

Hemen de YD'ye baglar olayi
tamam o bu konu da kral
ama diyorum iste, gecen hafta filmin bol bol reklami, bu hafta dominos göstere göstere yindi
Evet domimos kısmını ben de izledim.

Bi Küçük Eylül meselesinin reklamını çok saçma hatta olağan üstü saçma yapmışlardı.

Eylül diyor ben küçükken hiçbir şeyden korkmazdım. Mert de Eylüle diyor. Bu yüzden bi Küçük Eylül meselemiz var ya. Ne alakası var bunun konuyla?
Reklam yapacaksanız mantıklı yapın.

°°°mobil mesaj°°°

Yaman annesinin sahne aldığı pavyona gitti İzmir'e. Orada da babasıyla yüz yüze geldi ve bölüm bitti.
Yarın mevlüt veriyoruz ev kalabalıktı ara ara izleyebildim.

Selim'in Ender'e sürprizi Eylül ve Mert'in bardaki kıskanma sahneleri,Yaman'ın sarhoş olup Mira ile sabahlaması ve Eylül'ün üvey kardeşi olacağı başka kaçırdığım önemli bir sahne varmı?

Yok abi saydıkların dışında önemli bir sahne. Pek aksiyon yoktu zaten bölümde ama yine kendine bağlayan güzel bir bölümdü.

Bugün izledim bölümü fena değildi. Son dönemlerdeki Her zamanki Medcezir bölümü işte. Daha heyecanlı daha okullu bölümler istiyoruz.

Hele şükür bitirdik.

Orkun'un Mira'yı aldattığının herkes tarafından öğrenildiği bölümden sonra 1. düşüş, Tan'ın yakalandığı bölümden sonra 2. düşüş, Ender'in dosyasının kapandığı bölümden sonra 3. düşüş. 23. bölümde abidik gubidik zaman geçirme sahneleriden sonra tertemiz CTRL + W yapıp dizi kapattık çok şükür. Tan'ın ilk bölümlerinde bırakacaktım aslında ama reyting rekorunu kırdığı bölümleri de izlemek istedim. İsteğimi gerçekleştirdim ama gerisi gelmedi. Yaman-Mira sahneleri için bayağı bir dayanmak zorunda kaldım fakat o sahneler bile izlemek için yeterli değil.

Emre Özcan'ın "İlk 15 bölümü dünya standartlarında" demesi üzerine başlamıştım. Buraya kadar dayanabildim.

Reactions: 12.Adam and Bully