Medcezir 18. Bölüm Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu bölüm gerçekten yepyeni olaylara gebe kalan bir bölümdü ve çok iyi sayılırdı.
Orkun'un Babasının bu şekilde öleceğini tahmin etmezdim ölümü kötü oldu sonu ama Son sahnelerinde haklıydı.İyi dokat attı Orkunç'a.:F
Yaman Mira sahneleri güzeldi.Aşk dolu olmasada aşklarının tekrar başlayacağına seviniyorum.Mira iyi laf sokmuştu yaman'da bu bölüm baya lafları dizdi.

Ayşe'ye bu kaza yarayacak gibi.Şu sümsük kız gidecek ve iyi olacak.Belki Mira'nın babasıyla yatar.:J
Orkun'un AŞK ile olan konuşması çok güzeldi.Babasının arkasına saklanmadan doğru düzgün olaylar yaratacaksa artık sinsilik peşinde olmayacaksa bu karakteri sevebilir.Asım ile olan konuşması ile antipatikliğim kayboldu Orkun'a karşı.:D

Sonunda da güçlü şekilde karşısına çıktı Orkun tek başına çok iyiydi o sahne ve Orkun'un sert bir şekilde piyasada olacağı anlaşıldı ve çok güzel oldu.Zaten Yaman'dan hiç hazetmiyordum Bu durumdan sonra artık Mira &Orkun olsun istiyorum piskopatça ama Yaman karakterinden 10 kat iyi artık.:A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her 10 dakikada bir Youtube kanalına giriyorum merakımdan. Umarım bu bekleyişime değen bir fragman olur :)

Asıl bu bölümden sonra başlıyor dizi. Bu sayede asla kötü fragman bekleyemezsin. Bu bölüm neler neler oldu, bir düşün ve o zaman anlarsın kötü fragman beklemeyeceğini. :)