Mbaye Diagne West Bromwich'e Transfer Oldu!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
4aa97ab6845740c896617ead48c19bc0.jpg

Galatasaray, Senegalli golcüsü Mbaye Diagne'nin İngiltere Premier Lig takımlarından West Bromwich'e transfer olduğunu TFF'ye bildirdi.

Galatasaray'da 39 maçta 22 gollük katkısı bulunan Mbaye Diagne sezon sonuna dek West Bromwich forması giyecek. Golcü isim, geçtiğimiz sezon da Galatasaray tarafından Club Brugge'e kiralanmıştı.

Sözleşmenin detayları ve transfer bedelinin ise önümüzdeki saatlerde netlik kazanması bekleniliyor.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çok sorunlu bir isim olsa da skorer kimliğiyle sırtlıyordu Galatasaray'ı. Halil ile Mohamed'in onun kadar skor yapamayacağını, Onyekuru'ya bu sebeple çok iş düşeceğini düşünüyorum. Onyekuru form tutamazsa ilginç bir yorum olacak ama Diagne'yi arayabilir GS.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Öncelikle bir İngiltere Premier Lig takımı tarafından tercih edilmesi şaşırtıcı. :A

Fakat asıl şaşırtıcı olan bizim transferine onay vermemiz bence, iki forvet aldık ama ikisinin de nasıl performanslar sergileyecekleri soru işareti. Falcao'yu zaten saymıyorum, bu yüzden en azından rotasyon oyuncusu olarak kalabilirdi bence. Tabii varsa satın alma opsiyonunu ve sözleşmeye konulan diğer maddeleri görmek lazım, belki ekonomik açıdan bizim için çok başarılı bir sözleşmeyle gitmiştir ama sanmıyorum.

@DarkLegenD, iyi misin? 😔

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Öncelikle bir İngiltere Premier Lig takımı tarafından tercih edilmesi şaşırtıcı. :A

Fakat asıl şaşırtıcı olan bizim transferine onay vermemiz bence, iki forvet aldık ama ikisinin de nasıl performanslar sergileyecekleri soru işareti. Falcao'yu zaten saymıyorum, bu yüzden en azından rotasyon oyuncusu olarak kalabilirdi bence. Tabii varsa satın alma opsiyonunu ve sözleşmeye konulan diğer maddeleri görmek lazım, belki ekonomik açıdan bizim için çok başarılı bir sözleşmeyle gitmiştir ama sanmıyorum.

Wba, İngiltere Premier Ligi'nin Kasımpaşa'sıdır.Aşağılamak doğru değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Aşağılamadım ki, aksine övdüm kendilerini. :A Ne olursa olsun bir Premier Lig kulübünden bahsediyoruz. :A
Takılıyorum, yoldaşım.Forumda hobim haline geldin.Sataşmadan duramıyorum.Sadece sana diğer sabar üyelerine bu kadar ileri gitmediğimi düşünüyorum. Elbette saygı ve sevgi ölçüsünde ama bilmeden bir kusur işlediysem affet sonuçta yıllara dayanan bir hukukumuz var.(Zaten ona güveniyorum ya.) :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Her şeyi bilen, her şeyden anlayan taraftarın yüzü kızarsın diye başarılı olsun istiyorum. Başka bir derdim yok. MC maçında kaleye gidemeyen takıma katkı sağlayamaz muhtemelen ama yine de sırf kendisi için izleyeceğim maçlarını.

• Üzücü

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Takılıyorum, yoldaşım.Forumda hobim haline geldin.Sataşmadan duramıyorum.Sadece sana diğer sabar üyelerine bu kadarmış ileri girmediğimi düşünüyorum. Elbette saygı ve sevgi ölçüsünde ama bilmeden bir kusur işlediysem affet sonuçta yıllara dayanan bir hukukumuz var.(Zaten ona güveniyorum ya.) :A
Yok yoldaşım estağfurullah, zaten hepimiz benzer şekillerde birbirimizi gömüyoruz. :A Bu işin kuralı budur, o yüzden son derece doğru bir hareket yaptın. :A Bu iki haini de göm ama arada... @MEnes @Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Yok yoldaşım estağfurullah, zaten hepimiz benzer şekillerde birbirimizi gömüyoruz. :A Bu işin kuralı budur, o yüzden son derece doğru bir hareket yaptın. :A Bu iki haini de göm ama arada... @MEnes @Maskeli Fedai
Adaşın mecnun'u ben çoktan gömdüm.Hemde öyle bir gömdüm ki seninki yanında vızıltı sayılır.Bizim karpuzcu yoldaşımızı da bir ara gömerim. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir dönem şöyle bir parıldaması haricinde çok net diyebilirim ki değil Galatasaray'ın futbolcusu, futbolcu bile değildi. Şansa bir şekilde meslek edinmiş ve bir dönem şansı yaver gitmiş sadece. Değil Mustafa Muhammed, şu yedek kulübesi için alınan Halil bile daha çok iş yapar bu adamdan.

Diagne'yi arayacağız da nesini arayacağız? Bitiricilik sıfır, çalım sıfır, koşu sıfır, top kontrol sıfır, golcü zekası doğru yere hareket etme sıfır. Penaltılarda bile yüreğimiz ağza geliyordu. Kabul edelim, bu adama verilen 13 milyon Euro, 21.yüzyıl Türk futbolunun en kazık ikinci transferi olayıdır. Birincisi ise 17 Milyon Euro ile Güiza sanırım fakat 2008'in 17 milyonunun, 2018'in 13 milyonundan daha ucuz olduğunu söylemeye gerek yok...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşimiz gömmek birbirimizi yok etmek... :A O yüzden bu konuda herhangi bir sakınca yok, herkes herkesi gömebilir... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir dönem şöyle bir parıldaması haricinde çok net diyebilirim ki değil Galatasaray'ın futbolcusu, futbolcu bile değildi. Şansa bir şekilde meslek edinmiş ve bir dönem şansı yaver gitmiş sadece. Değil Mustafa Muhammed, şu yedek kulübesi için alınan Halil bile daha çok iş yapar bu adamdan.

Diagne'yi arayacağız da nesini arayacağız? Bitiricilik sıfır, çalım sıfır, koşu sıfır, top kontrol sıfır, golcü zekası doğru yere hareket etme sıfır. Penaltılarda bile yüreğimiz ağza geliyordu. Kabul edelim, bu adama verilen 13 milyon Euro, 21.yüzyıl Türk futbolunun en kazık ikinci transferi olayıdır. Birincisi ise 17 Milyon Euro ile Güiza sanırım fakat 2008'in 17 milyonunun, 2018'in 13 milyonundan daha ucuz olduğunu söylemeye gerek yok...
14 milyon euro idi Güiza. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski