Mayıs Kraliçesi Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
MinT Yapım'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı, drama dizisi Mayıs Kraliçesi'nin kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Mayıs Kraliçesi'nin kadın başrol oyuncusu son olarak Bana Baba Dedi dizisinde oynayan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin oldu.

Yağmur Tanrısevsin yaptığı kısa açıklamada
Mayıs Kraliçesi' olduğu için çok heyecanlı olduğunu belirten Tanrısevsin, "Dizinin hikayesi oldukça dikkat çekici. Hikayeyi çok sevdim" diye konuştu.

Mayıs Kraliçesi Eylül'de Show Tv'de.

content_sade-rahat-dogal-guzel_KsAm7DLE8PU7Lu0.jpg

Hem dizinin ismi hemde oyuncu güzel seçilmiş bence.:D

Kanal biraz tereddütte bıraktı beni.:(

Fotoğrafta çok itici çıkmış. Aslında bu kız nedense bana hep itici geliyor.Ama dizinin adı ilgimi çektiği için fragmanı bekleyeceğim eğer beğenirsem 1. bölüme bakarım.

mint'in dizilerini tuhaf buluyorum son dönemlerde buda onlardan biri. :D bakalım tanıtımını bekliyorum gençlik dizisi olursa bakabilirim.

Ali Eyüboğlu dizinin kanalını ATV diye yazmıştı anlaşılan o ki "yeni sezon" haberinde bayağı düzeltme olacak gibi. :A

Güzel isim, bekliyoruz. :A

İddalı yapımcılar yeniden Show Kapısında daha neler var neler show kendisi açıklasın süreç limon medyapım endemol TMC hadi hayırlısı cidden büyük hazırlık var kanalda

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İddalı yapımcılar yeniden Show Kapısında daha neler var neler show kendisi açıklasın süreç limon medyapım endemol TMC hadi hayırlısı cidden büyük hazırlık var kanalda

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
medyapim dizisi ask kapida mi?

Yeni fark ettim, dizinin kanalı Show Tv olmuş demek. Show Tv'de tutma olasılığı bence daha yüksek. :D