Mayıs 2017 Ayın En Favori Üyesi: MasacRE-

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
"Ayın En Favori Üyesi" etkinliğinin Mayıs 2017 oylamasında kazanan belli oldu.

Verilen oylar sayesinde kazanan geçen ay yaptığı yorumlarla oldukça dikkat çeken favori üye @MasacRE- oldu. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

ADAYLAR:
@MasacRE- : 8 oy
@vadikızı : 5 oy
@Tolstoyevski : 4 oy​

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Finale çıkan 3 isme de öncelikle tebriklerimi sunuyorum.:D

@MasacRE- 'ye teselli olmuştur artık bu sonuçlar. 1 ayda 2 kere kaybetse her halde intihar ederdi.:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tebrikler @MasacRE- sıvacı arkadaşın @destere adınada tebrik ederim benim lafım onun lafı sayılır :A :A :A

Finale çıkan 3 isme de öncelikle tebriklerimi sunuyorum.:D

@MasacRE- 'ye teselli olmuştur artık bu sonuçlar. 1 ayda 2 kere kaybetse her halde intihar ederdi.:A

Tebrikler @MasacRE-, bu ay iyi çıkış yakaladın. Etiketin de verdim, 1 ay boyunca senindir. :A

Teşekkürler arkadaşlar :D Bana layık gördüğünüz bu onurlu etiketi 1 ay boyunca en iyi şekilde taşıyacağımdan şüpheniz olmasın :A

@sokak sanati Evet kazanamasam depresyona girerdim çok pis takarım ben böyle şeyleri zaten :A

@Çiğdem- @destere ye de teşekkürler o zaman, o da burada olsa eminim sevinçten gözyaşlarına hakim olamazdı :T

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Teşekkürler arkadaşlar :D Bana layık gördüğünüz bu onurlu etiketi 1 ay boyunca en iyi şekilde taşıyacağımdan şüpheniz olmasın :A

@sokak sanati Evet kazanamasam depresyona girerdim çok pis takarım ben böyle şeyleri zaten :A

@Çiğdem- @destere ye de teşekkürler o zaman, o da burada olsa eminim sevinçten gözyaşlarına hakim olamazdı :T

Tamam ağlama yeter.:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aferin la sıvacıların hanesine yeni bir başarı ekledik seni kutluyorum :A @MasacRE-

Hediyeni yarın gece Golden State Warriors verecek :A