The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
11 Haziranda Avrupa Kupası başlıyor... TRT tüm dizilerini toparlamalı o zamana kadar.

• Beğendim
Reactions: baron

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Bunu 35. bölüme gelmiş ve hala sezon finali yapmamış olan Kırmızı Oda fanı mı söylüyor, trajikomik... :A @kerem @Dosi @Özgür
Zaten eylülden beri devam ediyor bari sezon finalini biraz daha erken yapsalarmış. Geç başlayan dizilerin geç sezon finali yapmasını anlıyorum ama böyle sezon boyunca 30 küsür bölümle devam eden işlerin korona tehlikesini de düşünerek biraz daha erken bitmesi lazım. Tabii TRT buldu mu bırakmaz. :A
Sezon başı dediğin Eylül sonu, Ekim başı gibi olur. Trajedi Odası sezon başında bile başlamadı, ilk bölümleri yazlık dizilerle yarıştı. O yüzden boşluktan izlendi ve balon gibi şişirildi zaten. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sezon başı dediğin Eylül sonu, Ekim başı gibi olur. Trajedi Odası sezon başında bile başlamadı, ilk bölümleri yazlık dizilerle yarıştı. O yüzden boşluktan izlendi ve balon gibi şişirildi zaten. :A
1 Eylül = sezon başı :A Laf atmak için çok zorluyorsun ama olmuyor hep nafile. :A

Maalesef, gidişat da hiç iyi değil zaten. :(

@Aserat Her zaman her şeyi kendine göre yorumlar 0 objektiflik. :A
Sizin gibi iftira atmıyorum en azından. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yoo, dizilerde sezon başı her zaman Eylül sonu, Ekim başı gibi olur. :A 1 Eylül hiçbir zaman sezon başı olmadı, olamaz da. :A
Hayatımda böyle alakasız bir mantık görmedim eylül başlayınca sezon da açılmış olur. :A Almanya'da yaşadığın için Türkiye dizi sektörü hakkında fazla bilgin yok herhalde. :A