Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
masumlar_apartmaninin_final_sahnesi_seyirciyi_soke_etti_masumlar_apartmani_7_bolum_fragmani_1603259769_5178.jpg

OGM Pictures imzalı dizilerden dikkat çeken mesaj!

Masumlar Apartmanı'ndan Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar; Doğduğun Ev Kaderindir'den Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol; Kırmızı Oda'dan ise Binnur Kaya, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin; dizi ekipleriyle birlikte kamera karşısına geçerek İzmir depreminde hayatını kaybedenlere başsağlığı, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifa dilerken mucize kurtuluşlarıyla adından söz ettiren Elif ve Ayda'nın yanı sıra canını dişine takan arama kurtarma ekipleri ile sağlık çalışanlarını da unutmadı.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok iyi düşünülmüş keşke her dizi öncesi böyle bir şey yapılsa. Yapılmayacaksa en azından OGM'nin diğer yapımlarında da görelim bari.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel olmuş video. İzlerken etkilendim. Tebrikler ekibe bu güzel düşünceleri için.
Çok iyi düşünülmüş keşke her dizi öncesi böyle bir şey yapılsa. Yapılmayacaksa en azından OGM'nin diğer yapımlarında da görelim bari.
Sen ona Kırmızı Oda'da da görmek istiyorum desene. :A Bu dizide yapılıp orada yapılmazsa içine oturur. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş video. İzlerken etkilendim. Tebrikler ekibe bu güzel düşünceleri için.

Sen ona Kırmızı Oda'da da görmek istiyorum desene. :A Bu dizide yapılıp orada yapılmazsa içine oturur. :A
Kırmızı Oda zaten deprem günü paylaşım yapmayarak duruşunu gösterdi ama öylesi de fena olmaz. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Düşünenin eline, aklına sağlık. Güzel düşünülmüş.