TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: kerem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Dizi bu sezon çok saçma bir hâl aldı. Sürekli bir trajedi var. Hastaların hiç biri iyileşme göstermiyor. EDHO geldikten sonra böyle devam ederse ciddi bir kayıp yaşayabilirler.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: offensive

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha tanıtıma bak, efsane bir bölüm geliyor galiba? :eek: Bizimkiler iyice kötülemeye başladı. Gülben son bölümlerde iyice her şeye ağlayan, mızmızlanan bir tip oldu. Safiye'nin durum tanıtımda gördüğümüz gibi zaten...

Esat umarım o eve taşınmayı kabul etmez ve sert bir şekilde karşı çıkar. Artık Gülben'in iyiliği için o evden uzaklaşması gerekiyor.

İnci karakterine ısınamadım, hiç ilgimi çekmiyor. Yani gelmese de olurmuş cidden, diziye hiçbir katkısı yok.

• Beğendim
Reactions: kerem and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oha tanıtıma bak, efsane bir bölüm geliyor galiba? :eek: Bizimkiler iyice kötülemeye başladı. Gülben son bölümlerde iyice her şeye ağlayan, mızmızlanan bir tip oldu. Safiye'nin durum tanıtımda gördüğümüz gibi zaten...

Esat umarım o eve taşınmayı kabul etmez ve sert bir şekilde karşı çıkar. Artık Gülben'in iyiliği için o evden uzaklaşması gerekiyor.

İnci karakterine ısınamadım, hiç ilgimi çekmiyor. Yani gelmese de olurmuş cidden, diziye hiçbir katkısı yok.
Bu yorumu yapmak için geç kaldın. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060

Rüya'ya bende alışamadım. Keşke gelmeseydi. İnci'nin yerini doldurmak için geldiği çok bariz bir şekilde bağırıyor. Han'ın partnere de ihtiyacı yoktu zaten. Safiye ve Gülben yetiyordu.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ay üç kardeşin de 40 küsür bölüm boyunca terapiye gitmeyip sonra "bizi sevmiyorlar, biz yalnızız" diye ajitasyon yapması sıktı gerçekten. Gitmezseniz ve annenizin kopyası gibi yabani davranırsanız tabii sevilmezsiniz anlaması zor değil.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi Esat'ın babası ile gerçek ortaya çıktı bunu duyan Safiye çıldırdı tabii ah Gülben çok üzülecek
bunların bir önce tedavi olmaları şart öte yandan Esra ben Rüya ile ağır konuştu özellikle Annen doğru diyormuş demesi hiç olmadı Rüyanın yaşadıklarını öğrenince ne yapacak bakalım

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ay üç kardeşin de 40 küsür bölüm boyunca terapiye gitmeyip sonra "bizi sevmiyorlar, biz yalnızız" diye ajitasyon yapması sıktı gerçekten. Gitmezseniz ve annenizin kopyası gibi yabani davranırsanız tabii sevilmezsiniz anlaması zor değil.
Erayyyyyyy senin başka dizin yok muuuuuu :A :A :A :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat