TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin şarkı seçimleri harika gerçekten, çok güzel şarkı seçimleri var. Sezen Aksu'dan, Barış Manço'dan... Sahnelere çok güzel gidiyor şarkılar. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
30. bölümü de tamamlayarak güncele yetiştim. Han'ın Naci'yi kazan dairesine kapatması şaşırttı, açıkçası ben oradaki kişinin Alper Saldıran olacağını düşünmüştüm. Han cidden iyi değil... Fragmanı izledim de İnci'nin saçlarına dokunan çocuğa geçmiş olsun şimdiden.

Gülben ve Esat ciddi ciddi olacak gibi, Esat'ın bu istekli hali şaşırtıyor. Ama Gülben'in tedaviye ikna edilmesi şart, onu aşk ve sevgi iyileştirecek bence.

Neriman ve Ege'yi izlemek keyifli, Gamze olayı da çözüldü neyse ki. Yoksa hiç çekilmezdi Gamze'nin düşmanlıkları, tabi böyle iyimser yaklaşması iyi oldu. :D

Esra'nın her şeyi görmesi ama kimseye inandıramaması... Esra başına iş alacak diye korkmaya başlıyorum, Han'ın gözleri üzerinde ya hadi bakalım. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica and kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Önizleme güzel olmuş :bhr: belki onun hatırına yarın bir ara kısacık bakınırım bir kaç sahnesine :A
Geçende Esat ve Gülben sahnelerine baktım. Kalbini tutması ve buluşma sahneleri güzeldi.

• Beğendim
Reactions: Angelica and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
30. bölümü de tamamlayarak güncele yetiştim. Han'ın Naci'yi kazan dairesine kapatması şaşırttı, açıkçası ben oradaki kişinin Alper Saldıran olacağını düşünmüştüm. Han cidden iyi değil... Fragmanı izledim de İnci'nin saçlarına dokunan çocuğa geçmiş olsun şimdiden.

Gülben ve Esat ciddi ciddi olacak gibi, Esat'ın bu istekli hali şaşırtıyor. Ama Gülben'in tedaviye ikna edilmesi şart, onu aşk ve sevgi iyileştirecek bence.

Neriman ve Ege'yi izlemek keyifli, Gamze olayı da çözüldü neyse ki. Yoksa hiç çekilmezdi Gamze'nin düşmanlıkları, tabi böyle iyimser yaklaşması iyi oldu. :D

Esra'nın her şeyi görmesi ama kimseye inandıramaması... Esra başına iş alacak diye korkmaya başlıyorum, Han'ın gözleri üzerinde ya hadi bakalım. :A
31. BÖLÜM ÖN İZLEME

Önizleme güzel olmuş :bhr: belki onun hatırına yarın bir ara kısacık bakınırım bir kaç sahnesine :A
Geçende Esat ve Gülben sahnelerine baktım. Kalbini tutması ve buluşma sahneleri güzeldi.
Konuda benim dışımda mesajlar görünce ansızın mutlu oldum, eksik olmayın. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bölüm harikaydı Gülben beni ağlattı bu bölüm Han a neden bebeklerle olduğunu öyle güzel açıkladı ki ağlattı valla Esra ile de çok iyi oldular Esrayı seveceğim aklıma gelmezdi Han Naci yi ne kadar tutacak merak ediyorum sonunda Safiyeye ulaştı Naci bakalım nasıl kurtaracaklar ordan

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Han'ı son iki bölümdür çok iyi anlıyorum. Nedense kısa zaman önceye kadar çok antipatikken bir anda dizide Gülben'den sonra favori karakterim oldu. Bunun şerefine Han'ı pp yapmaya karar verdim. Artık Han için yakıyoruz...

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,115
Puanı
280
Farah Zeynep Abdullah'ın diziden çıkacağı konuşuluyor. Var mıdır aslı acaba ? (Sezon Finalinde diziye veda edecek şeklinde. )

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Farah Zeynep Abdullah'ın diziden çıkacağı konuşuluyor. Var mıdır aslı acaba ? (Sezon Finalinde diziye veda edecek şeklinde. )
Nisan ortasından beri bu dedikodu dolaşıyor, yeni sezonda ayrılacak deniliyor. Olma ihtimali var bence. Zaten dizinin uyarlandığı kitapta var olmayan bir karakter.