TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gülbene mi üzüleyim...
Safiye mi üzüleyim..
İnciye mi...

Kardeşim biz izleyici bu kadar böldürülür mü üzülsün diye....

• Beğendim
Reactions: kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Of fragman yine efsane. :bhr: Derenoğlu kardeşleri iyice çıldırmış durumda. Gülben ve Safiye sahnesi harika olacak çok belli... İnci kaç kurtar kendini o evden. :(

Seda Akman da psikolog olarak dahil olmuş. :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragman çok iyi hazırlanıyor, umarım bu hafya oranlarını yükseltmeye devam eder.

Seda Akman da güzel takviye olmuş kadroya.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Fragman bomba resmen herkese bişi olmuş hemen salı olması lazım ya

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Fragmanı 4 kez art arda izledim. O kadar iyi hazırlanıyor ki, tek kelimeyle muhteşem...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Her şey Han yüzünden...

Eğer Han Esra'nın evine Yunan heykeli koyup onu korkutmasaydı o zaman Esra da korkmayacaktı ve Esat Esra'nın yanında kalmayacaktı. Gülbende onları görünce kriz geçirmeyecekti ve bu hale gelmeyecekti. Aynı zamanda Esat'la Gülben'in arası da açılmayacaktı ve bu yüzden de Neriman ve Ege'nin yeni başlayan ilişkisini Gülben karşı çıkmak yerine destek verecekti. Aynı zamanda Han Naci'ye git diye zorlamasaydı Naci gitmeyecekti yada Safiye hesap sorduğunda seni kıskandığım için yaptım demek yerine Naci'nin durumundan bahsedebilirdi. Safiye de bu kadar çok üzülmeyecekti.

Şu aralar en çok İnci'ye üzülüyorum. Onun dışında normal bir eleman yok dizide. Yaptıkları bir yana ağzıyla kuş tutsa bile kendini beğendiremiyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Her şey Han yüzünden...

Eğer Han Esra'nın evine Yunan heykeli koyup onu korkutmasaydı o zaman Esra da korkmayacaktı ve Esat Esra'nın yanında kalmayacaktı. Gülbende onları görünce kriz geçirmeyecekti ve bu hale gelmeyecekti. Aynı zamanda Esat'la Gülben'in arası da açılmayacaktı ve bu yüzden de Neriman ve Ege'nin yeni başlayan ilişkisini Gülben karşı çıkmak yerine destek verecekti. Aynı zamanda Han Naci'ye git diye zorlamasaydı Naci gitmeyecekti yada Safiye hesap sorduğunda seni kıskandığım için yaptım demek yerine Naci'nin durumundan bahsedebilirdi. Safiye de bu kadar çok üzülmeyecekti.

Şu aralar en çok İnci'ye üzülüyorum. Onun dışında normal bir eleman yok dizide. Yaptıkları bir yana ağzıyla kuş tutsa bile kendini beğendiremiyor.
Allah sonunu hayretsin senin durumunu iyi görmüyorum. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Her şey Han yüzünden...

Aslında kurduğun düzen mantıklı...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine etiketlenmemişim. :A

Fragman çok iyi, YouTube'da dün baktığımda çıkmamıştı daha sonra da unutmuşum. :A

Naci olmayınca nasıl yağ gibi akıyor ama bölümler. :Z Gittikçe çok ilginç bir hal almaya başladı dizi özellikle Han cephesi çok merak ettiriyor.

Han'ın kardeşlerini paylaşamaması, İnci'yi paylaşamaması derken iş arkadaşı Esat'a kadar gitti.

Dedenin Safiye'ye söyledikleri çok doğru. Naci'nin Safiye'ye yaptığını ne İnci Han'a yapar ne de Ege Neriman'a yapar.

Merakla bekliyorum. :Z

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Son bölümün muhteşemliğinden neden kimse bahsetmemiş? Söyleyecek çok şey var ama konu böyle boş kalınca bende koyveriyorum...