TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Kalan iki bölümü izlemeni tavsiye ederim yine de. Sıkılmadım ben nedense.

Sadakatsiz'i izleyemedim hala, normalde çıkar çıkmaz izlerdim ama Ali sağolsun... :A
Sadakatsiz de amacından saptı ama yine de Masumlar Apartmanı kadar sıkmıyor. Hem süresi daha kısa hem de o kadar boş sahnesi yok. :A Ali konusu son bölümle birlikte kapandı gibi oldu. :A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Sadakatsiz de amacından saptı ama yine de Masumlar Apartmanı kadar sıkmıyor. Hem süresi daha kısa hem de o kadar boş sahnesi yok. :A Ali konusu son bölümle birlikte kapandı gibi oldu. :A
Son bölümü çoktan izledin yani... :A

Bazıları senin tam tersini düşünüyor, bense arada kaldım. :A @phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Son bölümü çoktan izledin yani... :A

Ben ikisinde de aynı derecede sıkılıyorum. :A Sadakatsiz'in gidişatını hiç beğenmediğim için sert konuşmuştum ama şu 2 hafta sonra olucaklarla yeniden heyecan geldi. Gone Girl'e bağlayacaklar muhtemelen. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ben ikisinde de aynı derecede sıkılıyorum. :A Sadakatsiz'in gidişatını hiç beğenmediğim için sert konuşmuştum ama şu 2 hafta sonra olucaklarla yeniden heyecan geldi. Gone Girl'e bağlayacaklar muhtemelen. :A
Yok artık, öyle bir şey olabilir mi. :A Belki Asya ile Derin beraber yaparlar planı. :A
Her hafta 2.5 saat Masumlar Apartmanı izleyeceğime her bölümü dolu dolu geçen Sadakatsiz’i izlemeyi tercih ederim. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yok artık, öyle bir şey olabilir mi. :A Belki Asya ile Derin beraber yaparlar planı. :A
Derin'in kendini öldü olarak gösterip suçu Volkan'ın üstüne yıkarak intikam alacağı kesin bence. :A
Asya ile Derin birlikte böyle bir plan yapsa harika olur aslında. Ama Asya son zamanlarda biraz dengesiz Volkan'a karşı. Volkan'a olan nefreti hafifden sevgi ve özleme mi ne dönüşüyor sanki. Umarım ters köşe yapıyorlardır. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Her hafta 2.5 saat Masumlar Apartmanı izleyeceğime her bölümü dolu dolu geçen Sadakatsiz’i izlemeyi tercih ederim. :A
MA da toparladı son bölümde, Naci'yi saymazsak güzel ilerliyor şimdilik. Hakkını yemeyelim ama Sadakatsiz'den de ümitliyim. Ali'yi saymazsak ekip diziyi genel olarak çok iyi izlettiriyor. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu diziden hiç sıkılmıyorum.

Sosyal Mecralarda da seneryo üzerine anlamsız yorumlar başladı.

Biryerden sonra doyuma ulaştığında insanlardaki en keyifli olgu eleştiri oluyor.

Son fragman sezon finali edasıyla...

Not: Esra bu sefer öldün sen 🤪 🤪

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
MA da toparladı son bölümde, Naci'yi saymazsak güzel ilerliyor şimdilik. Hakkını yemeyelim ama Sadakatsiz'den de ümitliyim. Ali'yi saymazsak ekip diziyi genel olarak çok iyi izlettiriyor. :A

@phoebebuffay @Angelica

SON BÖLÜMÜ BUGÜN ÖĞLEN BİTİRDİM NETTEN, YORUMUM BURADA: (22. BÖLÜM)

#MasumlarApartmanı Naci-Safiye sıkıyor diyen çok kişi olmuş şu anlık hayır. Gayet iyi. Esra, Han'ı gördü çöpü karıştırırken. Han zarar vermez inşallah ona! Gülben halen Esat'a aşık. Esat, Esra'yı seviyor ama ilerde Gülben ile olursa hiç şaşırmam. İnci, Han böyle biri karar ver sen de! İstemiyorsan boşan cidden! Bölüm gayet iyiydi. Dizi umarım bozmaz hiç. Bozmadığı sürece devam edeceğim.

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
@phoebebuffay @Angelica

SON BÖLÜMÜ BUGÜN ÖĞLEN BİTİRDİM NETTEN, YORUMUM BURADA: (22. BÖLÜM)

#MasumlarApartmanı Naci-Safiye sıkıyor diyen çok kişi olmuş şu anlık hayır bence. Gayet iyi. Esra, Han'ı gördü çöpü karıştırırken. Han zarar vermez inşallah ona! Gülben halen Esat'a aşık. Esat, Esra'yı seviyor ama ilerde Gülben ile olursa hiç şaşırmam. İnci, Han böyle biri karar ver sen de! İstemiyorsan boşan cidden! Bölüm gayet iyiydi. Dizi umarım bozmaz hiç. Bozmadığı sürece devam edeceğim.
Çoktan bozdu bence. Ben daha fazla dayanamayarak bıraktım. :D

• Olmamış
  • Harika
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710

Bu arada salı günü için dizi arıyorsan Hekimoğlu'na bekleriz. :Z Hem senaryo akıcı, hem bölümlük konular olduğu için baştan izlemene gerek yok hem de doktor dizisi seversin yani. :Z
Onu @Gerekli24 de önermişti bir kez, senin dediklerinin aynısından bahsetmişti. Fakat şimdi aradan girersem çok şey kaçırırmışım gibi hissediyorum. Yoksa konusu tam benlik. :A
Salı dizisi arıyorsan Baraj'a bekleriz :Z
Konusu ne onun? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Onu @Gerekli24 de önermişti bir kez, senin dediklerinin aynısından bahsetmişti. Fakat şimdi aradan girersem çok şey kaçırırmışım gibi hissediyorum. Yoksa konusu tam benlik. :A

Konusu ne onun? :A
Yok yok gerçekten zorluk çekmezsin çünkü bölümlerin büyük kısmı vaka ağırlıklı geçiyor o yüzden takip etmesi aşırı kolay. :A Eğer takıldığın bir yer olursa biz sana yardımcı oluruz merak etme. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bölümün son 30 dakikası bölümü toparladı. Naci'nin karısı ve kızının diziden ayrılışı ve İnci'nin babasını da görmeyişimiz isabet olmuş. Naci de ayrılırsa çok güzel olur. Esra apartmana taşınınca Safiye'nin sayesinde ilk bölümü de yad etmiş olduk. Dejavu dediğin böyle olur. :A

Gülben çok tatlı ya, Safiye'nin aksine Esra'nın kapısına kadar geldi. Esat da yavaş yavaş Gülben'e ısınıyor gibi. Esra'nın patronu da çok silik ve ketum bir insan. Esra nasıl aşık olmuşsa artık son bölümde adam işten de ayrıl yüzünü görmek istemiyorum bile diyebildi. İstifçi Han Esra'yı nasıl ikna edecek merak ediyorum. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Yok yok gerçekten zorluk çekmezsin çünkü bölümlerin büyük kısmı vaka ağırlıklı geçiyor o yüzden takip etmesi aşırı kolay. :A Eğer takıldığın bir yer olursa biz sana yardımcı oluruz merak etme. :A
Bilemiyorum şimdi ya söz vermeyeyim. Mucize Doktor hayal kırıklığı yaşatmıştı, bu daha ciddi ve daha medikal bir dizi gibi görünüyor. O yüzden sevme ihtimalim yüksek. :A
Entrika severim de aşk kısmı olmadı. Klasik Türk dizisidir kesin. :A Bu arada dizini konusunu sormuştum ben. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Bölümün son 30 dakikası bölümü toparladı. Naci'nin karısı ve kızının diziden ayrılışı ve İnci'nin babasını da görmeyişimiz isabet olmuş. Naci de ayrılırsa çok güzel olur. Esra apartmana taşınınca Safiye'nin sayesinde ilk bölümü de yad etmiş olduk. :A

Gülben çok tatlı ya, Safiye'nin aksine Esra'nın kapısına kadar geldi. Esat da yavaş yavaş Gülben'e ısınıyor gibi. Esra'nın patronu da çok silik ve ketum bir insan. Esra nasıl aşık olmuşsa artık son bölümde adam işten de ayrıl yüzünü görmek istemiyorum bile diyebildi. İstifçi Han Esra'yı nasıl ikna edecek merak ediyorum. :A
Ayrıldılar mı. :eek:
------

Bilemiyorum şimdi ya söz vermeyeyim. Mucize Doktor hayal kırıklığı yaşatmıştı, bu daha ciddi ve daha medikal bir dizi gibi görünüyor. O yüzden sevme ihtimalim yüksek. :A

Entrika severim de aşk kısmı olmadı. Klasik Türk dizisidir kesin. :A
En azından salı günü deneyip izle eğer hiç takip edemeyeceğim dersen izlemezsin. :A

• Güldürdün