TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Çok iyi bir bölüm daha geliyor. Naci ön planda olmadıkça bu seri devam edecek gibi. Umarım fragmanın sonundaki kısım hayal değildir.

Kar sahneleri de harika görünüyor bu arada...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Diziden acilen çıkartılması gereken karakterler:
Naci
Gülru
İnci'nin babası

Yine Naci'nin ön planda olmadığı yeni bir bölüm izleyeceğimiz için içim çok rahat. İnci gelmeseydi de olurdu aslında. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2. fragman çok total olmuş, beğenmedim. :A

Onu saymıyorum bile. Han ve İnci de yurtdışına taşınsa ve yeni karakterler eklense çok güzel olur aslında. :A
Han & İnci sahneleri gayet iyi, ilk bölümlerdeki gibi değil bence. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Bölümün son sahnesini twiiterde herkes konuşuyor çok beğenildi sahne Safiye ile Naciyi bu kez doktor değil sevgi kurtaracak maalesef bunu anlamayanlar eleştirmiş doktorunda fayda edemediği şeyler vardır sevgi gibi burda verilen mesaj bu Sevgi İyileştirir bunu ancak bilmeyenler eleştiriyor işte :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Geldi yine bilgi küpümüz. :A Diktatör gibi ne yazacağımıza da karışılıyor artık. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hani şok diye bir şey var ya ondan olabilir mi? :A Naci'yi babasından çok seviyor zaten :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Hani şok diye bir şey var ya ondan olabilir mi? :A Naci'yi babasından çok seviyor zaten :D
Ne olursa olsun böyle realist başlayan bir dizinin bu kadar pembiş bir yöne gitmesi hoş değil. Ayrıca izlediğim son bölümde zaten şok nedeniyle fark etmeden dışarı çıkmıştı ama belli ki burada durum romantize edilmiş bana kalırsa gerçek hikayeye büyük haksızlık oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne olursa olsun böyle realist başlayan bir dizinin bu kadar pembiş bir yöne gitmesi hoş değil. Ayrıca izlediğim son bölümde zaten şok nedeniyle fark etmeden dışarı çıkmıştı ama belli ki burada durum romantize edilmiş bana kalırsa gerçek hikayeye büyük haksızlık oluyor. :A
Gerçek hikayeden zaten koptular tamamen :A
Gülben'in falan niye altını yaptığını gerçekte öğrendim. Zaten böyle bir hayat hikayesini %100 bir şekilde tv'ye yansıtmak Türkiye'de imkansız.
------

susayım diyorum olmuyor ben senin yorumuna karışmadım geldim yorumumu yazıyorum yeter artık ne istiyorsun benden ya
Angelica kusura bakma karışmak istemiyorum ama madem sevmiyorsunuz birbirinizi tamamen görmezden gelin. Onun mesajına cevap veriyorsun sonra niye bana cevap veriyor diyorsun böyle olmaz.
Aserat da zaten sen onun mesajlarına karışmasan sana karışmayacak olay kapanacak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Gülben'in falan niye altını yaptığını gerçekte öğrendim. Zaten böyle bir hayat hikayesini %100 bir şekilde tv'ye yansıtmak Türkiye'de imkansız.
------

Angelica kusura bakma karışmak istemiyorum ama madem sevmiyorsunuz birbirinizi tamamen görmezden gelin. Onun mesajına cevap veriyorsun sonra niye bana cevap veriyor diyorsun böyle olmaz.
Aserat da zaten sen onun mesajlarına karışmasan sana karışmayacak olay kapanacak.

Bana değil git diğer beyefendiye söyle g eldim yorumu yazdım ona lafım varmı yorumumda sende bilmeden konuşma
------

------

Ona cevap vermedim bende gördüklerime yorum yaptım banane ondan