'Masumiyet' Gün Değiştirdi! | FOX

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1620714162750.png

FOX TV'nin sevilen dizisi 'Masumiyet' gün değiştirdi!

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Aytaç Çiçek üstlendiği; başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'ın yer aldığı dizi yeni haftadan itibaren pazartesi akşamları izleyiciyle buluşacak.

'Masumiyet' yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de FOX TV'de!

• Beğendim
Reactions: ozmoturk

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında DEK bittikten sonra da yükselebilirdi iki bölüm için gün değiştirmek ne kadar mantıklı bilemedim. Böyle bir hareket yaptıklarına göre final kararı henüz resmi olmasa gerek.
------

Canım FOX TV yerine direkt FOX mu yazsan yani TV diye kullanıldığını hiç görmedim. :A @Yiğitt

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında DEK bittikten sonra da yükselebilirdi iki bölüm için gün değiştirmek ne kadar mantıklı bilemedim. Böyle bir hareket yaptıklarına göre final kararı henüz resmi olmasa gerek.
------

Canım FOX TV yerine direkt FOX mu yazsan yani TV diye kullanıldığını hiç görmedim. :A @Yiğitt
Ben hep öyle kullanmışımdır konularımda, fark etmez öyle de kullanırım. :A

Haftaya final yapmıyor muydu bu dizi, demek ki karar değiştirdiler. :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 102249
FOX TV'nin sevilen dizisi 'Masumiyet' gün değiştirdi!

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Aytaç Çiçek üstlendiği; başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'ın yer aldığı dizi yeni haftadan itibaren pazartesi akşamları izleyiciyle buluşacak.

'Masumiyet' yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de FOX TV'de!
Ee yeni sezonda Yasak Elma gelicek :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yasak Elma kitlesini de kendine çekebilirse yoluna güzel oranlarla devam edebilir. Geç oldu güç olmasın.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Masumiyet Yasak Elma dan iyi giderse umarım Yasak Elma'nın günü ile oynamasın Fox. Oynayacaksan Salı ya koy.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Çarşamba günü yükselme ihtimali vardı, pazartesi daha da düşecek bence. Yanlış bir karar olmuş, gün değişikliği bu tarz dizilere iyi gelmez.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sadakatsiz ve Kuruluş Osman'dan kaçıp, Uyanış Büyük Selçuklu ve Çukur'a rakip olmak... Üstelik Çarşamba karşılaştığı dizi sayısı 3 iken ki biri bu hafta final oluyor, gidip 4 diziye rakip olacak.
Umarım iyi oranlar alabllir.

@Özgür senin gününden benim güne gelmiş :A Unutmayalım konuyu açarken :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sadakatsiz ve Kuruluş Osman'dan kaçıp, Uyanış Büyük Selçuklu ve Çukur'a rakip olmak... Üstelik Çarşamba karşılaştığı dizi sayısı 3 iken ki biri bu hafta final oluyor, gidip 4 diziye rakip olacak.

İyi de sorun zaten kendisi gibi kadın kitlesine hitap eden Sadakatsiz'le rakip olmasıydı. Pazartesi günü hep erkek kitlenin dizileri var yani o açıdan bu dizi aradan sıyrılabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Mantıklı bir karar olmuş Çarşamba devam etseydi final kaçınılmazdı böyle ise en azından denemiş olurlar ve pazartesi kadın izleyiciye hitap eden güçlü bir rakip olmadığı için iyi gidebilir.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
İyi oldu, Pazartesi günü FOX'tan devam :X

Drama açığını kapatır umarım.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence güzel bir hamle olmuş. Çarşamba zaten Sadakatsiz ile kitlesi aynı olduğu için yükselemiyordu. Sadakatsiz'in yayınlanmadığı hafta ne kadar yükseldiğini görmüştük.

Pazartesi çoğu iş erkek işi. Hem Yasak Elma kitlesini, hem kendi kitlesini alarak Çarşambaya göre daha iyi gidebilir diyorum.

Bu hafta zaten yayınlanmayacaktı aklımdaydı. :A Artık Pazartesi göreceğiz unutur musun. :A :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence güzel bir hamle olmuş. Çarşamba zaten Sadakatsiz ile kitlesi aynı olduğu için yükselemiyordu. Sadakatsiz'in yayınlanmadığı hafta ne kadar yükseldiğini görmüştük.

Pazartesi çoğu iş erkek işi. Hem Yasak Elma kitlesini, hem kendi kitlesini alarak Çarşambaya göre daha iyi gidebilir diyorum.

Bu hafta zaten yayınlanmayacaktı aklımdaydı. :A Artık Pazartesi göreceğiz unutur musun. :A :A
Yasak Elma'nın olmayışı nedeni ile aklıma gelir umarım :A :A
Bana soğuk gelen bir dizi günüme geldi :A Hercai bitti sıra bunda :A

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında izlesen seversin gerçekten iyi bir senaryosu var her bölüm şaşırtıyor insanı. :A
2-3 saatlik dizilere artık kendimi kaptırmıyorum :A içinde beni güldüren sahneler yoksa o dizilere devam etme olasılığım 0. Konusu ve oyuncu kadrosu bana en başta soğuk geldi :A

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2-3 saatlik dizilere artık kendimi kaptırmıyorum :A içinde beni güldüren sahneler yoksa o dizilere devam etme olasılığım 0. Konusu ve oyuncu kadrosu bana en başta soğuk geldi :A
Ben de 2-3 saat dizilere artık cidden dayanamıyorum ya çok az dizi kaldı düzenli izlediğim. :A

• Güldürdün

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben yükseleceğini düşünenlerdenim ama zaten sezon finali yapmayacak mı?