'Masumiyet' Dizisinde Hakaret İddialarına Yapım Şirketinden Açıklama! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
masumiyet-jpg.99807

'Masumiyet' setinde yaşanan hakaret krizi iddialarına yapım şirketinden açıklama geldi!

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın başrolleni paylaştığı dizinin setinde hakaret krizi yaşandığı iddia edilmişti.

Deniz Çakır'ın sette rol arkadaşı Gizem Ergün ile yaşadığı kostüm karışıklığı sorununda kostüm asistanına hakaret ettiği iddia edilmiş, bu olaydan sonra işini bırakan Çağatay Görgen'in olayı yargıya taşıyarak Deniz Çakır'dan şikayetçi olduğu öğrenilmişti.

Bu haberlerden sonra yapım şirketi sosyal medya hesaplarından bir basın bildirisi paylaşarak iddia edilen olayları yalanladı:

'Masumiyet' yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Çağatay görgen i Sefirin Kızı dizisinden tanıyorum setten fotolar paylaştığı için instagramdan takip ediyorum kendisi budur biraz şımarık bir tip kendisi Deniz Çakırın kendisine dikkat etmesi lazım daha öncede karavan konusu ile gündeme geldi tamda başarılı bir işin içindeyken hareketlerine dikkat etmeli ya
159229981_879452916183556_8622304590387135190_n.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Gördüğüm kadarıyla kendisi her sette sorun çıkarıyormuş. Deniz Çakır'ın bunu yaptığına inanmıyorum da ummadık taş baş da yarabilir yani. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Hülya Avşar sette sorun çıkarır kesin diyordum ama Deniz Çakır'la ilgili haberlerin arkası kesilmiyor. :A

Kostüm asistanının başka şirketlerle de davalık olması, sezon içinde 3 farklı yapımda çalışması aslında onda da sorun olduğunu gösteriyor ama ne olursa olsun set ekibine böyle davranılmamalı. İnşallah yapım şirketi düzgün bir açıklama yapar.

• Beğendim
Reactions: Angelica

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Şu kadınla uğraşıp sürekli böyle asparagas haberler çıkartmaları sinir bozucu bir hal aldı gerçekten.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu kadınla uğraşıp sürekli böyle asparagas haberler çıkartmaları sinir bozucu bir hal aldı gerçekten.
Ben diyorum işte Çağatay çok şımarık bir çocuk kesin tek taraflı değil bu olay Deniz Çakırı da dinlemek lazım
Ben Hülya Avşar sette sorun çıkarır kesin diyordum ama Deniz Çakır'la ilgili haberlerin arkası kesilmiyor. :A

Kostüm asistanının başka şirketlerle de davalık olması, sezon içinde 3 farklı yapımda çalışması aslında onda da sorun olduğunu gösteriyor ama ne olursa olsun set ekibine böyle davranılmamalı. İnşallah yapım şirketi düzgün bir açıklama yapar.
Gördüğüm kadarıyla kendisi her sette sorun çıkarıyormuş. Deniz Çakır'ın bunu yaptığına inanmıyorum da ummadık taş baş da yarabilir yani. :A
Reytingler beklediğim gibi gelmemiştir.
Nazara geldi kadın :A
------

Daha ilk bölümlerden böyle rezillik çıktıysa sonradan neler olur
Bu kadını yaprak dökümünden sonra biri kıskanıp büyü mü yaptı bu ne arkadaş 😂

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Açıklamada en dikkat çeken kısım iddia ettiği olayın 6 Mart'ta yaşandığını söylemesi ama kendisinin 2 gün önce istifa etmesi. Deniz Çakır belki bir çok oyuncu gibi kaprisli vs. olabilir ama hakaret edeceğini düşünmüyorum ve niyeyse malum olaydan sonra kendisiyle düzenli olarak uğraşmaya başladılar.

• Beğendim