Fav10Bot

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
7
images.jpeg-1.jpg

TV8'İN SEVİLEN YARIŞMASI MASTERCHEF'İN FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU...

Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu , Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın bulunduğu sevilen yemek yarışma programı MASTERCHEF TÜRKİYE ' nin bu sezonki Final Tarihi Belli Oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE FİNAL BÖLÜMÜYLE 10 OCAK 'DA TV8'DE.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Ocak ayında yapımlar 2-3 hafta ara veriyordu o arada rakipleri yokken yayınlanırsa çok iyi olur.

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Yine aralık sonunda olsaymış işte. :A Böyle birkaç gün de olsa yeni yıla sarkması benim gibi düzen delisi birinin sinirini bozuyor. :A

• Beğendim
Reactions: STAR

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Mesela; Neden sürekli Yarışamalara karşı "Alaycı" yaklaşımlarınız var..

Diziniz izlenmiyorsa karşısında burada suç Yarışmanın mı?
Biri Dizi biri Yarışma... Diziniz Yarışma karşısında başarısız oluyorsa bunu Yarışmada Değilde Dizinizde Arayınız.

Yıldım bu yarışmalara karşı bu forumda yapılan "ALAYCI" yorumlara..

Kendinize saygınız yoksa;izleyenlere saygınız olsun.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
6 ay gibi bir süre devam etmiş olacak. Bölüm sayısı herhalde 150+ olacak. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya tamam çok başarılısın, çok güzel sonuçlar çıkardın, kocaman da tebrik ediyorum ama tutan işlerin bu kadar uzatılması hoşuma gitmiyor. Tadında olmalı her zaman, Temmuz'da başlayıp da Ocak ortası bitmek ne demek? Yani bilemiyorum, keşke tadında kalsa. Çok severek izlediğim 'Survivor'dan bu sebeple soğudum, haftanın her günü vakit ayıramıyorsun ama ayırmak da istiyorsun, her gün izleyince heyecanı kaçıyor ve birkaç sezona da tadı kalmıyor hissediyorsun.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Ya tamam çok başarılısın, çok güzel sonuçlar çıkardın, kocaman da tebrik ediyorum ama tutan işlerin bu kadar uzatılması hoşuma gitmiyor. Tadında olmalı her zaman, Temmuz'da başlayıp da Ocak ortası bitmek ne demek? Yani bilemiyorum, keşke tadında kalsa. Çok severek izlediğim 'Survivor'dan bu sebeple soğudum, haftanın her günü vakit ayıramıyorsun ama ayırmak da istiyorsun, her gün izleyince heyecanı kaçıyor ve birkaç sezona da tadı kalmıyor hissediyorsun.
Çok doğru. Bu bir tek Türkiye'de böyle galiba.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ocak ayında yapımlar 2-3 hafta ara veriyordu o arada rakipleri yokken yayınlanırsa çok iyi olur.
O Ses Türkiye ile değerlendirebilirler. Diziler yokken hergün, sonrasında haftada 5 gün yayınlanıp Survivor'u biraz geç başlatabilirler

• Beğendim
Reactions: Angelica