TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Suna ve Batuhanı seviyordum, gerçekten onlar gidince tat kalmadı, Cemre, Ekin bunlarda iyiler ama TV ışığı yok. Alican bunlara göre daha izlenilir ama onun çok ergen fanı var biraz soğudum yinede aralarında en sempatik o. :D
Gerçekten Masterchef seçilecekse sosyal medyadan etkilenmeden 4 lü belirlenmeliydi...Güzide gerçekten lezzetlidir yemekleri ama bence çok iyi bir ev hanımı ,evinin ahçısı olur...Ekin ve Alicanda bence birer rüzgar sadece...Birtek Cemre var,ondada ışık yok,surat muşmula gibi hep bir negatif mimik..heyecan vermiyor...Sanırım Acun Survivora alabilir Ekin yada Alicanı.... Bu forumda Masterchef konuşacak birinin olmasına sevindim...Yerli dizi Mucize Doktor dışında izlemeyince :) :) :)

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gerçekten Masterchef seçilecekse sosyal medyadan etkilenmeden 4 lü belirlenmeliydi...Güzide gerçekten lezzetlidir yemekleri ama bence çok iyi bir ev hanımı ,evinin ahçısı olur...Ekin ve Alicanda bence birer rüzgar sadece...Birtek Cemre var,ondada ışık yok,surat muşmula gibi hep bir negatif mimik..heyecan vermiyor...Sanırım Acun Survivora alabilir Ekin yada Alicanı.... Bu forumda Masterchef konuşacak birinin olmasına sevindim...Yerli dizi Mucize Doktor dışında izlemeyince :) :) :)
Keşke önceden konuya yazsaydın yorumlaşırdık. :F Neyse finali yorumlarız ama. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Daha 1 ay oldu sanırım üye olduğum...5 yılı var forumun geriye dönük;hangi konu nerede bulmak zaman alıyor :) :) :) Evet,yarına akşamı yazarım :Z
Oo Bayadır forumu takip ediyor musun :D Bizleri tanırsın o zaman. :D
Benim haftaiçi kursum var ama youtube den bakarım yorum yaparım. Final Perşembe yada Cuma günü olursa rahat rahat izlerim. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Bu sene dış çekim seçimleri harikaydı:ok:; Masterchef de bile ağladım :bhr: Sosyal içerikli çok iyi göndermeler oldu; o konudada ilgi ve rating etkiledi ...Ama işte şu kurgu herşeyin içinde;bazen büyüsünü alıyor yarışmanın ama genede kafa dağıtmada birebir :oley:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Oo Bayadır forumu takip ediyor musun :D Bizleri tanırsın o zaman. :D
Benim haftaiçi kursum var ama youtube den bakarım yorum yaparım. Final Perşembe yada Cuma günü olursa rahat rahat izlerim. :D
Zaten dikkatimi çeken kemik kadronuz var; sürekli biribirinizi etiketliyorsunuz...Eskiden bende bir forumda Genel Moddum..Tabi çok zaman oldu..kemik kadro kurulunca;sonradna o çembere girmek zaman alıyor...Bende vakit buldukça ilgilendiğim konularda yazıyorum.

• Beğendim

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu akşam için var mı görüşün @Harunnn60 .. Bu saatten sonra kalanlar içinde yüzünde nurda olmasa Cemre favorim.
Her ikisi de iyi, Cemre de Alican da emek verdi baya.
Cemrenim suratsızlığı, Alicanım ergen fanları canımı sıkıyor sadece. :A

İzliyoruz bakalım gece 1 de biter. :F Akşam eski yarışmacıları görmek güzeldi. Yalnız Güzide elenince arkasından ne yorumlar edilmiş, İnternette gördüm, yok kopyacı yok Acuna para verip yarışmada kendini zorla tuttu filan. Yazık ya kadına.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Sosyal medya Alican diye ölecek...Çok yakışıklı,burnu harika,fiziği çok güzeliçok tatlı,çok sevecen,efendi ...Ama burasıda MASTERCHEF ..bende Cemre yarışmanın istediği masterchef özelliklerine sahip; tekniği var; yemek bilgisi var ve yapıyorda..yarışmadada gerçekten birçok 1. liği var. Sonuna kadar hakediyor.

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Bu programda sms yok en çok ona seviniyorum yoksa Alicanın burnu kazanırdı.... Özellikle genç kızlar yarışmanın ne olduğunu unutuyor... Cemrenin sorunu çok soğuk ve özgüveni sıfır.. yoksa Şef olarak bilgisi ve donanımı mevcut.