'MasterChef Türkiye'de Şok Diskalifiye! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5f68b6bcadcdeb0f7cd70ea8.gif

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı 'MasterChef Türkiye'de şok diskalifiye!

Yapımcılığını Bloom Medya'nın, jüri üyeliğini ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun üstlendiği yarışma programında yer alan Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildi.

Diskalifiye kararını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından duyurdu.

'MasterChef Türkiye' yeni bölümleriyle Çarşamba ve Cuma hariç her gün TV8'de!

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sadece Fenerbahçe'yle ilgili değil 15 yaşındaki bir çocuğa laf atacak kadar karaktersiz bir tipmiş. Bu tarz twitler önüne hep engel çıkarır umarım.

• Beğendim
Reactions: STAR and The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ben anlamadım Uğur bu twetleri eskiden mi atmış yoksa şimdi mi? Eğer eskiden ise saçma olur diskalifiye edilmesi sonuçta aylarca orada yarıştı ve herkes değişebilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Acun işin gücün şov yemin ederim. Zerre kadar samimi değilsin. Uğur Yılmaz Deniz siyasi tweeti attığında 19, Kürtlere salladığı tweette 18 yaşında.

Aziz Yıldırım'a küfür edeli 2-3 yıl olmuş. Bu arada, Aziz Yıldırım kim? Dünya'yı mı yarattı bu kişi? :)

Ekleme: Başka tweetleri de varmış. Acun'cuğum şovunu yaparken işini de yapmış. Haydi, yırttın bu seferlik.

Ekleme 2: Adam gelene geçene sallamış yalnız.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Din, dil, ırk, mezhep, kişi veya kurum ayırt etmeksizin herkese sövmüş, küfür etmiş adam. :A Bunların tamamını 17-18-19 yaşlarında yapmış olsa yine bir nebze anlayışla karşılanabilir ancak hemen bir sene öncesine ait tweetleri bile var...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acun işin gücün şov yemin ederim. Zerre kadar samimi değilsin. Uğur Yılmaz Deniz siyasi tweeti attığında 19, Kürtlere salladığı tweette 18 yaşında.

Aziz Yıldırım'a küfür edeli 2-3 yıl olmuş. Bu arada, Aziz Yıldırım kim? Dünya'yı mı yarattı bu kişi? :)

Ekleme: Başka tweetleri de varmış. Acun'cuğum şovunu yaparken işini de yapmış. Haydi, yırttın bu seferlik.

Ekleme 2: Adam gelene geçene sallamış yalnız.
Eklemeler eklendikçe Acun' hak vermeye başlamışsın :A
Yalnız zamanında Acun'da nasiplenlenmiş ve kişi din dil kurum vs yetmezmiş gibi havaya da laf atmış :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eklemeler eklendikçe Acun' hak vermeye başlamışsın :A
Yalnız zamanında Acun'da nasiplenlenmiş ve kişi din dil kurum vs yetmezmiş gibi havaya da laf atmış :A
Bir tweetini savunsam diğeri karşıma çıkıyor. Adamın eli bayağı uzun.

Acun'cuğumu eleştirmek istiyorum tekrar... Bu zamana kadar aklın neredeydi Acun Bey?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Acun'cuğumu eleştirmek istiyorum tekrar... Bu zamana kadar aklın neredeydi Acun Bey?
Savunulacak hal bırakmamış :A
Bir terorim var :
elenecek isimler ifşa oluyor hep önceden ve bu kez Serhat isimli yarışmacıdan söz edildi, baya eleştiriler gördüm. Şu ifşa işinin yanlış olduğunu gösterme adına hedef şaşırtma amacı ile şimdi patlatmaya karar verdi?
Bence daha önceden de farketti ama doğru zamanı bekledi.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Din, dil, ırk, mezhep, kişi veya kurum ayırt etmeksizin herkese sövmüş, küfür etmiş adam. :A Bunların tamamını 17-18-19 yaşlarında yapmış olsa yine bir nebze anlayışla karşılanabilir ancak hemen bir sene öncesine ait tweetleri bile var...

Ahahahahhaha.. :A Adam bütün ülkeye sövmüş, ayrımcılık yapmamış :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Televizyona çıkarmadan önce bu kadar basit bir incelemeyi bile yapmamışlar mı? :)
Sanırım 8 yıl öncesine gitme gereği duymamışlar ama yakın zamanda ki Fenerbahçe ,Ali Koç,Aziz Yıldırım ve Acunun kendisine gelen küfürlü iletiler ve anladığım bunlara bağlı FB taraftar baskısı daha ağır geldiği ortada...

• Beğendim
Reactions: bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Masterchef Survivor gibi yarışmaları izlemiyorum. Çok ağır ifadeler varsa diskalifiye etmesi normaldir. Geçenlerde Mehmet Şef yüzünden ceza yediler. Mehmet Şef'in ayarladığı o adam o hafta elendi nedense.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Uğur bundan sonra hayranınım ya. Adamın sövmediği kimse kalmamış.
hehe.gif

Ayrıca Nihat Doğan gibi bir adamı o alçakça yazdığı tweetten sonra programına çıkartan adamın bu yaptığı da ayrı samimiyetsizliktir.