Masterchef Hakan, 'Survivor 2019'da!

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,799
38,995
1,061
Ankara
Survivor 2019'un yarışmacıları belirlenmeye başladı!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığıyla ve sunuculuğuyla ekranlara gelecek yarışmada bu sezon 'Türkiye - Yunanistan' konseptini izleyeceğiz. Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan Hakan Kanık, Survivor 2019 yarışmacılarından biri oldu.

'Survivor 2019' Şubat ayının başında TV8'de!

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,555
1,575
225
Manisa
Tanınmış biri olması daha iyi. :Z

Ütopya’dan da transfer yapsınlar ya. Pınar, Murat, Abidin, Tuncay, Noyan falan baya renkli ve dişli rakip olurlar. :A

HachiKo

Favori Üye
4 Ocak 2012
16,269
3,705
710
Bulgaristan
Bence yalandan ortaya bir oylama attı, ama yine kendileri seçecekler :A
Anlamadım, neye göre seçim yaptılar şimdi? Anket nerede oluşturuldu da en çok oyu Hakan aldı? (b)
Valla ben sizden özür dilemek istiyorum, yılbaşı gecesi sormuştunuz bana Acun O Ses'te tam ne dedi diye bende size anket falan olacak demiştim ama öyle birşey dememiş aslında şu an izliyorum da sadece youtube'a girip yorumlarınızı, fikirlerinizi falan yazın tarzı konuşmuş. Sosyal medyada o gece güvendiğim bir hesap anket olacak dediği için kandım ve size o yüzden öyle cevap verdim herhalde.. :X

https://survivor.acunn.com/acun-ilicali-acikladi-iste-survivor-2019-un-baslangic-tarihi-1126566-video

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,799
38,995
1,061
Ankara
Valla ben sizden özür dilemek istiyorum, yılbaşı gecesi sormuştunuz bana Acun O Ses'te tam ne dedi diye bende size anket falan olacak demiştim ama öyle birşey dememiş aslında şu an izliyorum da sadece youtube'a girip yorumlarınızı, fikirlerinizi falan yazın tarzı konuşmuş. Sosyal medyada o gece güvendiğim bir hesap anket olacak dediği için kandım ve size o yüzden öyle cevap verdim herhalde.. :X

https://survivor.acunn.com/acun-ilicali-acikladi-iste-survivor-2019-un-baslangic-tarihi-1126566-video
Ben de öyle düşünmüştüm, sanırım sadece yorumlara bakacaklar. Kaan'ın yorumları epey kötü, evlilik programı diye herkes kötülemiş çocuğu. Halbuki burada da iş yapabilirdi, sporcu biri sonuçta. İnşallah Acun'um yorumlara bakmayıp alır Kaan'ı da. :X Çok az kaldı artık, her gün bir yarışmacı açıklanır diye bekliyorum.

HachiKo

Favori Üye
4 Ocak 2012
16,269
3,705
710
Bulgaristan
Ben de öyle düşünmüştüm, sanırım sadece yorumlara bakacaklar. Kaan'ın yorumları epey kötü, evlilik programı diye herkes kötülemiş çocuğu. Halbuki burada da iş yapabilirdi, sporcu biri sonuçta. İnşallah Acun'um yorumlara bakmayıp alır Kaan'ı da. :X Çok az kaldı artık, her gün bir yarışmacı açıklanır diye bekliyorum.
Yunanistanın yarışmacılarından hala ses seda yok (b)