2021 Mass - Film Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

mass.jpg

Mass

Tür:
Dram
Süre: 110 dakika

Yönetmen: Fran Kranz
Senaryo: Fran Kranz

Oyuncular:
Jason Isaacs
Martha Plimpton
Ann Dowd

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 8.1/10
Metacritic: 79/100

Filmin Fragmanı:

Filmin Konusu:

Keder, yas, öfke gibi kavramları irdeleyen Buluşma, 2018’de gerçekleşen ve 17 kişinin ölümüyle sonuçlanan Florida Parkland Katliamının ardından,
bu felaketin iki zıt tarafında duran iki ailenin buluşarak yüz yüze görüşmelerini anlatıyor.

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,060
Bir tarafta öldüren kişinin, diğer tarafta öldürülen kişinin ailesi. Bu iki çift başlarına gelen trajik olayı bir kilisede yeniden gündemlerine alıyorlar.

Film boyunca 4 kişinin bir nevi günah çıkarmasına tanık oluyorsunuz. Sıfır aksiyon, sıfır hareket olmasına rağmen yaşanılan bu trajik olayı iki farklı bakış açısıyla, 4 farklı ebeveynden dinlemek epey sarıyor. Yaşanılan olaylardan kesitler sunulup filme biraz olsun dinamiklik katılması çok iyi olurdu. Tek mekan-tek oda içerisinde geçtiği için pek de seyir zevki vermiyor.

5/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: https://izleryazar.com/mass-2021/

Muhteşem oyunculukların taşıdığı, konu itibarıyla izlemesi zorlayıcı bir film olmuş. Keşke süresi biraz daha kısa tutulsaymış. Tek mekanda geçen diyalog üzerine kurulu filmleri genelde severim. Bu filmi de büyük ölçüde sevdim. Çok zor bir duruma dair değişik açılardan düşündürüyor, türlü hislere sürüklüyor.

7/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Çok yordu bu film beni. Bu kadar konuşma işini ben sevmiyorum. Tek mekan tarzı yapılmak istenmiş ama cidden bana göre değil bu filmler.

4/10