Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FIAxnCuXMAcmoHI

'Maske Kimsin Sen'in afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in üstlendiği, 'The Masked Singer'den ülkemize uyarlanan programın jüri koltuğunda; Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol oturuyor.

Maske Kimsin Sen ilk bölümüyle bu akşam, yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'de FOX'ta!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok kötü :A
Eda Ece iyi çıkmış sadece

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her şeyi aceleye getirdikleri için sunucu, jüri ve kostümler ile ayrı bir çekim bile yapamamışlar. Programdan ekran görüntüsü alıp afişe koymuşlar resmen. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
FIAxnCuXMAcmoHI

'Maske Kimsin Sen'in afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in üstlendiği, 'The Masked Singer'den ülkemize uyarlanan programın jüri koltuğunda; Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol oturuyor.

Maske Kimsin Sen ilk bölümüyle bu akşam, yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'de FOX'ta!
Üst ve alt kısım iyi amma jüriler çok kötü olmuş. Random ve doğal yapacaz diye, saçmalamışlar. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu gün izleyeceğim ama afiş gerçekten kötü. Kaç gün önceden duyurdular. İyi birisine yaptırsalar 2 güne bundan iyisini yapardı bence.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Fena değil dahada güzel olabilirdi bence

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Afişi değilde içeriğini merak ediyorum, umarım hayalkırıklığı yaşamam...

Survivor kadar seyirci ve kitle edinmezse Benimle Söyle gibi harcar bu millet bu yarışmayıda.....

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hadi jüri ve sunucu için özel çekim olmamış tamam ama bari insanların en kötü çıktığı anlar konulmasaymış Melis Sezen ve Doğu Demirkol'un hali ne öyle. :A Tutacağını düşünmesem de merak ettiğim için bu hafta bakarım.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Berbat gözüküyor bu boşlukta iyi başlamazsa işi zor, FOX hiç acımaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Jüri bu şekilde olmasa harika veya dizi afişlerinden bile iyi yazabilirdim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Afişi değilde içeriğini merak ediyorum, umarım hayalkırıklığı yaşamam...

Survivor kadar seyirci ve kitle edinmezse Benimle Söyle gibi harcar bu millet bu yarışmayıda.....
Elbette önemli olan içerik ama biraz daha özenip iyi bir şeyler yapabilirdiler bence abi. Orijinlinin afişleri mesela çok daha başarılı.

Bizde de jüri ve sunucu yerine sadece maskeler olabilirdi mesela.

images.jpeg

images (1).jpeg

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Başkalarının radarınada yakalanmıştı :A
Demek sende dolanıyorsun baya Twitter'da :A
Ben yılbaşı gecesi Süslü Korluluk fragmanının yayınlandığı görünce izleyiciler ne yazmış diye #SüslüKorkuluk tagını arattım. Orada yazılanlara bakarken bizim forumun linkine denk geldim. :A Arkadaş açtığı çoğu konu ile ilgili popüler tagleri kullanarak linkleri atmış . :A Ancak iş sırf tıklanmak uğruna yalan yanlış başlıklar atmaya kadar gidince artık buraya atmaya karar verdim. Çünkü forumun ismini de kötü etkileyecek bir hareket bence. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben yılbaşı gecesi Süslü Korluluk fragmanının yayınlandığı görünce izleyiciler ne yazmış diye #SüslüKorkuluk tagını arattım. Orada yazılanlara bakarken bizim forumun linkine denk geldim. :A Arkadaş açtığı çoğu konu ile ilgili popüler tagleri kullanarak linkleri atmış . :A Ancak iş sırf tıklanmak uğruna yalan yanlış başlıklar atmaya kadar gidince artık buraya atmaya karar verdim. Çünkü forumun ismini de kötü etkileyecek bir hareket bence. :A
Doğru son kısmı düşünmemiştim. Düzgün şekilde yapılsın tamam ama başlık ve içerik farklı olunca sıkıntı. Zaten içerikte ifşa oldu yazarken, başlıkta afişi yayınlandı yazmakta :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes