M TV Maske : Hangi Üyesin Sen? | 6.Bölüm - Çeyrek Final 1. Grup "Balina Maskesinin Altındaki İsim Belli Oldu!"

Yarı Finale Çıkmasını İstediğiniz 3 Maskeyi Oylayabilirsiniz!

• KÖPEK

Oy: 10 55.6%
  • MAMUT

• BEYAZ KAPLAN

• BALİNA

Oy: 9 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
Beni elemek için alınan bu kararı kabul etmiyorum

Justin Timberlake What GIF

------

İlginç atma şaka yapıyorum :A :A
Sunucu hatalı bir sunum yapınca kendini ifşa etmiş gibisin :A

• Üzücü
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Sunucu hatalı bir sunum yapınca kendini ifşa etmiş gibisin :A
İsteyerek yapılmış bir durum yok , anketin kapanmasına birkaç dakika kala oylar eşitlendi bende bir daha oy gelmez diye yazdım. Son dakikada nasıl bir oy geldiyse anlamadım bir oy fazla alıp beyaz kaplan maskesinin elenmesi gerçekleşmedi. Yani burda benim pek de hatam yok.Ama genel olarak öyle anlaşıldı.🥺🥺🤧😭

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
İsteyerek yapılmış bir durum yok , anketin kapanmasına birkaç dakika kala oylar eşitlendi bende bir daha oy gelmez diye yazdım. Son dakikada nasıl bir oy geldiyse anlamadım bir oy fazla alıp beyaz kaplan maskesinin elenmesi gerçekleşmedi. Yani burda benim pek de hatam yok.Ama genel olarak öyle anlaşıldı.🥺🥺🤧😭
Senin hatan oy süresi bitmeden maske acıklaman oluyor :A geçen seferde öyle yaptın, o gün tamam çok oy almış bir maske vardı ama yinede anket kapanmadan açıklama kısmı olmamalıydı, hele bi de böyle aşırı yakın oy varken son saniye beklenmeli.
Sana ders olsun :A

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Senin hatan oy süresi bitmeden maske acıklaman oluyor :A geçen seferde öyle yaptın, o gün tamam çok oy almış bir maske vardı ama yinede anket kapanmadan açıklama kısmı olmamalıydı, hele bi de böyle aşırı yakın oy varken son saniye beklenmeli.
Sana ders olsun :A
Haklısın, aslında ben anketi 20.00 de kapatıyorum ama o gün konuyu 10 dakika geç açmışım diye 20.10 da anket kapandı ve böyle şeyler gelişti. Ama benimde yazmamam gerekirdi. Aslında Maskenin kime ait olduğunu yazmadım sadece oyların eşit olduğunu ve iki Maskenin Dr açılacağını söyledim. Sonra zaten oylar değişince sadece balinayı açıkladım.

Artık ders oldu bana anketin tam kapanmasını beklemeden yazmayacağım. Tabi sen bu sektörün yıllardır içerisindesin benden iyi biliyorsun😁😂
------

Bence eski düzene geç.. En çok oy alan maske açılsın. @Mircan Saye Kimi merak ediyorsam ona oy vereyim. 🙃😋
Evet ben de öyle düşünüyorum , bu oylama bana büyük bir ders oldu.
Bu akşamki yeni bölümde yine en çok merak ettiğinizi oylayacaksınız geri kalanlar yarı finale yükselecek.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch and Dosi