FF MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Forumun kalitesini düşüren üyelerden. Keşke banlansa.

KANIM DONDU.. Kütük dostuma neler demişsin öyle.. @DarkLegenD

Bu da ne böyle... @DarkLegenD tamam kalitesiz SİDABULYU dizilerini izleyip översin falan da bu nedir be kardeşim... Bizim medar ı iftiharımız canımız yoldaşımız @MasacRE ye bunu da demezsin...
Vay bee. Türlü türlü hainlik örneği gördük ama bu çok başka bir boyutmuş.... Oysa ki Darklegend de bizim bir yoldaşımızdı. Biz ona yoldaş derken onun bizim hakkımızda yazdığına bakın. Çok üzücü...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu da ne böyle... @DarkLegenD tamam kalitesiz SİDABULYU dizilerini izleyip översin falan da bu nedir be kardeşim... Bizim medar ı iftiharımız canımız yoldaşımız @MasacRE ye bunu da demezsin...
Vay bee. Türlü türlü hainlik örneği gördük ama bu çok başka bir boyutmuş.... Oysa ki Darklegend de bizim bir yoldaşımızdı. Biz ona yoldaş derken onun bizim hakkımızda yazdığına bakın. Çok üzücü...
Bunu neden yaptın, bizi neden üzdün, değer miydi... @DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Büyük bir utanç içindeyim... "Kuzenim yazmış." deyip işin içinden de sıyrılamam... 14 Kasım 2017 tarihinde fanı olduğum bir kişiye veya şeye laf etmiş olması ve buna istinaden bu rezil mesajı bir anlık sinir ile yazmış olmam çok muhtemel. Aksi hâlde böylesine kırıcı ve yaralayıcı bir mesaj yazmak hiç benim gibi yüksek karakterli birine uyan bir davranış değil...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Büyük bir utanç içindeyim... "Kuzenim yazmış." deyip işin içinden de sıyrılamam... 14 Kasım 2017 tarihinde fanı olduğum bir kişiye veya şeye laf etmiş olması ve buna istinaden bu rezil mesajı bir anlık sinir ile yazmış olmam çok muhtemel. Aksi hâlde böylesine kırıcı ve yaralayıcı bir mesaj yazmak hiç benim gibi yüksek karakterli birine uyan bir davranış değil...
Sen... Sen... Sen... Ne günlerden, ne zamanlardan geçtin bunu biliyoruz... Bunlara tarihte hepimiz şahit olduk evet... O zamanlar belki de heyecanlı bir gençtin. Daha olgunlaşmış bir birey değildin belli ki... Bizim canımız yoldaşımıza bu söylediğin sözlerin sinirle ve gençliğin ateşiyle söylendiğini tahmin edebilirdim ama yine de sinir kontrolünün önemini bilmek gerekir... Söylenmemesi gereken şeyler söylemiş olmak ve sonradan pişman olmak insanlığın olgularındandır... Biz SABAR ruhu olarak seninle ilgili kararımızı alırken bunları göz önünde bulunduracağız...

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sen... Sen... Sen... Ne günlerden, ne zamanlardan geçtin bunu biliyoruz... Bunlara tarihte hepimiz şahit olduk evet... O zamanlar belki de heyecanlı bir gençtin. Daha olgunlaşmış bir birey değildin belli ki... Bizim canımız yoldaşımıza bu söylediğin sözlerin sinirle ve gençliğin ateşiyle söylendiğini tahmin edebilirdim ama yine de sinir kontrolünün önemini bilmek gerekir... Söylenmemesi gereken şeyler söylemiş olmak ve sonradan pişman olmak insanlığın olgularındandır... Biz SABAR ruhu olarak seninle ilgili kararımızı alırken bunları göz önünde bulunduracağız...
Yoldaşlarım her insan hata yapar, bence kendisini affetmeliyiz.. Hem kendisi de pişmanlığını dile getiriyor.. @DarkLegenD

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yoldaşlarım her insan hata yapar, bence kendisini affetmeliyiz.. Hem kendisi de pişmanlığını dile getiriyor.. @DarkLegenD
Affedin bu cahil kardeşinizi...

puss in boots cat eyes GIF

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Senin hakkındaki hükmü kütük dostum @MasacRE verecektir Ersin beyciğim.. Sonuçta direk ona karşı bir hakaretin söz konusu.. @Sherlock @MEnes
Doğru dedin yoldaşım. Demokrasinin hakim olduğu bu toplulukta hakaret edilen kişinin önceliği vardır... Son söz @MasacRE yoldaşımızındır...
Her zaman olduğu gibi çok doğru söylemişsiniz yoldaşlarım, SABAR demokrasisi asla şaşmaz... Ben de kendisinin affedilmesi taraftarıyım, yıllar önce yapmış işte bir hata ancak biz ne dersek diyelim son karar Utku yoldaşımızın elbette... @MasacRE

Law And Order Court GIF by Wolf Entertainment