Mart 2016 Ayının En Favori Editörü - Final

En Favori Editör Kim Olsun?

• Bully

Oy: 4 25.0%
  • mrt-06

Oy: 3 18.8%
  • Aserat

Oy: 2 12.5%
  • Yiğitt

Oy: 1 6.3%
  • denizz19

Oy: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden olan "Ayın En Favori Editörü"nde bu ay 5 kişi finale yükselme başarısı gösterdi. Ön eleme adaylarından @sokak sanati ve @Harunnn60 dışındaki tüm editörler finale yükselerek forum tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.

İşte Adaylar:

@Bully
@mrt-06
@Aserat
@Yiğitt
@denizz19

Final anketi 2 gün sürecektir.

Kendinize oy kullanabilirsiniz.

Not: Finalde birden fazla üye eşit oy alırsa, ön elemedeki oylara bakılarak şampiyon belirlenecektir. Orada da eşitlik olduğu takdirde, şampiyonluk ödülü birden fazla üyemiz arasında paylaştırılabilecektir.​

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully arada bizede laf sokuşturmussun. :T: Nasıl olsa Umut yok bütün lafları Harun yesin. :T:
Ee Harun Bey 5 editörü, 6 üyeyi finale taşıyan sizsiniz verdiğiniz oylarla, bunun bir bedeli olacaktı elbet :A Sen gıcıksan ben daha gıcığım. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ee Harun Bey 5 editörü, 6 üyeyi finale taşıyan sizsiniz verdiğiniz oylarla, bunun bir bedeli olacaktı elbet :A Sen gıcıksan ben daha gıcığım. :A

@Harunnn60 burayıda batırmış ya :) 5 editör nedir :)

kendisi haricinde herkesi kurtarmış sanırım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dün öyle demiyordun ama :))) Harun yardım yardım diyen başkasıydı sanırım. :)))
sen yine rüyalra daldın senden kim yardım istediki :) hatta dedim harun seç öndekilerden birini bu iş bitsin çorbaya çevirme olayı dedim ama kime söylüyorsun tam aksini gerçekleştirdin :)
@Bully şahittir bu olaya :) eğer tarafsız bir açıklama yapmayı becerebilse benim doğru söylediğimi onaylayacaktır :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sen yine rüyalra daldın senden kim yardım istediki :) hatta dedim harun seç öndekilerden birini bu iş bitsin çorbaya çevirme olayı dedim ama kime söylüyorsun tam aksini gerçekleştirdin :)
@Bully şahittir bu olaya :) eğer tarafsız bir açıklama yapmayı becerebilse benim doğru söylediğimi onaylayacaktır :)
Görmedim duymadım bilmiyorum ne haliniz varsa görün. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Görmedim duymadım bilmiyorum ne haliniz varsa görün. :A
zaten senden destek beklerken hiç ümidim yoktuda öylesine söyledik :) dedim belki kırk yılda bir doğruyu söyler ama olmadı :) yapacak bişey yok :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
zaten senden destek beklerken hiç ümidim yoktuda öylesine söyledik :) dedim belki kırk yılda bir doğruyu söyler ama olmadı :) yapacak bişey yok :)
Geçmişte çevirdiğin dümenler ortada senin neyini destekleyeyim ki? :) Ama @Harunnn60'ı da desteklemem tabii yiyin birbirinizi. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oylama güncel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...