Mart 2016 Ayının En Favori Üyesi: Since2011

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tebrikler @Since2011 :)

bende @eskici den sonra ayın en sevilmeyen ikinci kişisi seçilmişim :)) kendimide kutluyorum :) tek tesellim eskiciyi geçmiş olmak :)
Sana o şeref oyunu atan @S.G.A.T. idi konuya da yazmış sana oy verdiğini, bir teşekkür bile etmemişsin. :) Kendisini kınıyorum ayrıca oy verecek başka birini mi bulamamış. :) Ne güzel rezil olacaktın bu utançla forumu bile terk ederdin belki. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sana o şeref oyunu atan @S.G.A.T. idi konuya da yazmış sana oy verdiğini, bir teşekkür bile etmemişsin. :) Kendisini kınıyorum ayrıca oy verecek başka birini mi bulamamış. :) Ne güzel rezil olacaktın bu utançla forumu bile terk ederdin belki. :)

kesin etiketleme zahmetinde bulunmamıştır öyle olunca gözden kaçması normal :) oysa biz @S.G.A.T. ismini etiketleyene kadar göbeğimiz çatlıyor:) ona rağmen etiketlemekten vazgeçmiyoruz oysa destere ismini etiketlemek çokda kolay hemde zahmetsiz :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Tebrikler kanka bir oyla başkan olan Aziz Yıldırım gibi en favori üye olmuşsun @Since2011 :A
Eyvallah kanka sağolasın:):)
Sağol renktaş :)
tebrikler @Since2011 :)

bende @eskici den sonra ayın en sevilmeyen ikinci kişisi seçilmişim :)) kendimide kutluyorum :) tek tesellim eskiciyi geçmiş olmak :)
Eyvallah destere :D
Tebrikler @Since2011 ilk kez seçiliyormuşsun, çok sevindim. :)
Eyvallah sağolasın:)
Eyvallah sağolasın:)
Tebrikler @Since2011, kesinlikle hakettin bu ay. :)
Eyvallah mrt-06 :)
Eyvallah deniz :)
Tebrikler aga :D Hakettin :D
Bende 3 oy almışım bana oy veren kardeşlerime teşekkür ederim. :D
Eyvallah aga :D
Eyvallah :)
Eyvallah hacı :)
öncelikle oy verenelre çok tşşkler :bhr::bhr::bhr:

ilk defa seçilmenden dolayı sevindim iyiki sen seçilmişsin @Since2011 ;)
Eyvallah Çiğdem :)
Eyvallah sağolasın abla :)

Bana oy verenlere sevgilerimi iletiyorum ,tekrardan teşekkür ediyorum.İlk kez ayın favori üyesi seçildim umarım bir daha ki aylarda tekrardan seçilme şansım olur :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kesin etiketleme zahmetinde bulunmamıştır öyle olunca gözden kaçması normal :) oysa biz @S.G.A.T. ismini etiketleyene kadar göbeğimiz çatlıyor:) ona rağmen etiketlemekten vazgeçmiyoruz oysa destere ismini etiketlemek çokda kolay hemde zahmetsiz :)
Foruma ayda 1 kez giriyor zaten kendisi oylamaya denk gelmesi büyük şans olmuş senin açından. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859