Spor Mario Balotelli

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,595
Puanı
1,060

1990 doğumlu Gana asıllı İtalyan milli futbolcu. Kariyerinde İnter, M.City, Milan, Liverpool, Nice, Marsilya ve son olarak Brescia kulüplerinde forma giymiştir. İtalya milli takımında 37 maça çıkıp 14 gollük performans göstermiştir.​

@Dosi Adına eğlenceli tezahürat bile yapılmıştır.
Gündüz saat satar,
Gece maça çıkar,
Yeri İkitelli,
Mario Balotelli,Mario Balotelli OOOO

Reactions: Dosi
Yeteneklerine yazık eden bir futbolcu. Onu hep Euro 2012 performansıyla hatırlayacağım. Fakat bundan 15-20 yıl sonra adını yalnızca en garip futbolcular listesinde göreceğiz çünkü futboluyla çok bir iz bırakamadı.

Reactions: Gerekli24
merhaba öncelikle.görüşünüze katılmıyorum ama saygı duyuyorum. balotelli euro 2012 sonrada iyi performans gösterdi özellikle nice takımında yakın zamanda.ama herkes italya milli takımıyla euro 2012 performansına yorum yapıyor.oysaki devamını takip eden yok.aşağıdaki videoda nice performansı var.

Oldum olası gereğinden fazla abartıldığını düşündüğüm magazinel futbolcu. Yani magazinsel olayları sayesinde bu kadar ön plana çıktı, adından söz ettirdi. Kötü bir futbolcu da değil tabi ki ama hiçbir zaman top class seviyesinde de olmadı.

Euro 2012 zamanı yıldız standartında bir forvetti. İyi performans göstermiş olabilir ama Euro 2012 sonrası ortalama bir forvet.

Reactions: fredbalotellifanny
@Dosi zeynep hanım balotellinin gollerini çok seviyorum biliyorsunuz. balotellinin 2014 yılındaki büyük aşkı vardı fanny neguesha.çok yakışıyorlardı balotelli ile ama kader işte evlilik olmadı. aşağıdaki fotoğraf 2014 dünya kupasından fanny balotelliyi destekliyor.
.sizinde görüşünüzü bekliyorum zeynep hanım

https://twitter.com/x/status/481461203844489216

Oldukça güzelmiş. Kader işte olmamış demek ki. Balotelli en son galiba transfer olmuştu? Şuan durumlar nasıl?

Oldukça güzelmiş. Kader işte olmamış demek ki. Balotelli en son galiba transfer olmuştu? Şuan durumlar nasıl?
işte kader zeynep hanım olmadı maalesef.şu an monzada italyada fakat.ben sene sonunda brezilyaya transfer olacağını düşünüyorum takım adı ise vasco da gama..çünkü vasco başkanın sosyal medya hesabında vascoluyum dedi.

En azından izleyebiliyorsun. Kariyeri güzel ilerler umarım 😊

En azından izleyebiliyorsun. Kariyeri güzel ilerler umarım 😊
evet izleyebiliyorum zeynep hanım.hatta haziranda türkiye -italya maçında italya milli takımında kadroda olur diye düşünüyorum avrupa şampiyonası var .şampiyona bittiğinde takımı belli olur.

evet izleyebiliyorum zeynep hanım.hatta haziranda türkiye -italya maçında italya milli takımında kadroda olur diye düşünüyorum avrupa şampiyonası var .şampiyona bittiğinde takımı belli olur.
Ozaman benimde onu izleme imkanım olur Türkiye ile karşılaşırda.

Çıkayım artık. İyi geceler