slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu teaserden anlaşıldığı üzere bu diIyi izlemeyeceğim zaten mutlaka eleye eleye girmek durumundayım ve şu anlık ilk ve tek elenen dizi tabi dizi içinden ipucu geldikçe fikrim değişebilir. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Aşk ve Mavi'de kullandıkları afiş fotoğrafını aynen kullanmışlar, tipik sineğin yağını çıkaran NTC davranışı :A :A

Bu dizinin de tutacağını düşünmüyorum, bir ihtimal haftasonu yayınlanırsa kanalı idare eder :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu teaserden anlaşıldığı üzere bu diIyi izlemeyeceğim zaten mutlaka eleye eleye girmek durumundayım ve şu anlık ilk ve tek elenen dizi tabi dizi içinden ipucu geldikçe fikrim değişebilir. :A

Ne iyi, ne kötü teaser. :A Dizi ile ilgili bir ipucu olmadığından garip geldi bu bana. :F Ben de merakla bekliyorum, ilk bölümüne kesin bakarım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bi haber okudum gel dese aşk ı da onun için yayından kaldırmış kanal maria ve Mustafa dizini yayınlamak için

Pazar gününe koyacaklarını düşünmüyorum bu diziyi, ayrıca Gel Dese Aşk'ı da o yüzden kaldırmadılar. Başroller diziden ayrılmak istemiş diye bir şey duymuştum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aşk ve Mavi'de kullandıkları afiş fotoğrafını aynen kullanmışlar, tipik sineğin yağını çıkaran NTC davranışı :A :A

Bu dizinin de tutacağını düşünmüyorum, bir ihtimal haftasonu yayınlanırsa kanalı idare eder :D

NTC Medya'nın her dizisi gibi aynı şeyler. :A

Kanalın başka şansı yok haftasonu yayınlamak dışında. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: denizz19

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben diziyle ilgili ipucunun olduğu tanıtımlara göre bakıcam olmadı ilk bölümün minimum bi 10 dakikasını izlerim. :F

Uzun süredir beklediğim ve Hilmi Cem'i sevdiğim için bakmazsam olmaz. :A Ama Hilmi Cem'in canlandıracağı Mustafa evliymiş dizide. :F Nasıl olacak bilmiyorum.